Geheel appartement

Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi

Een overdekt terras met een tafel en stoelen, omgeven door planten en een hek.
Een strand met een heldere lucht, kalme zee en land in de verte.
Een kamer met een bed, een eettafel met stoelen, een keukenhoek met apparatuur en een televisie aan de muur.
Een kamer met een bed, een houten deur, een spiegel, een ventilator en een lamp.
Een park met bomen, een gazon en uitzicht op zee.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Barbecue
De huidige prijs is € 450
inclusief belastingen en toeslagen
2 dec - 3 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi

  • Het vakantie appartement A Casa Di Ilde ligt in Follonica en is perfect voor een onvergetelijke vakantie met je geliefden. De woning van 65 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv en een wasmachine. Deze accommodatie biedt niet: airconditioning. Geniet van het gemak van een eigen barbecue om heerlijke maaltijden te bereiden tijdens je verblijf.

    Het vakantieappartement heeft een kleine buitenruimte met een prieel.

    Het pand ligt op korte loopafstand van bars, restaurants, supermarkten, een fietsverhuurwinkel en het strand. Bovendien is het treinstation met de auto in 5 minuten te bereiken.

    Er is een privéparkeerplaats beschikbaar voor kleine tot middelgrote auto's. Gratis parkeren kan in de straat.

    Gezinnen met kinderen zijn welkom.

    Huisdieren en roken zijn niet toegestaan.

    Er zijn beveiligingscamera's en/of geluidsopnameapparatuur bij de buitenpoort, die naar buiten gericht zijn.

    De slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.

    - Elektriciteit betaling 30,00 € per verblijf

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Follonica. Geniet van de prachtige natuur bij ex Tony's en Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Acqua Village Follonica en Aquarium Mondo Marino. Bekijk onze reisgids voor Follonica
Meer appartementen in Follonica
Kaart
Follonica

In de buurt

  • ex Tony's
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Chiesa di San Leopoldo
    3 min. rijden - 2.9 km
  • Pinacoteca Civica Amedeo Modigliani
    4 min. rijden - 4.0 km
  • Calidario Terme Etrusche
    21 min. rijden - 21.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Follonica - 5 min. rijden
  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 145 min. rijden

Restaurants

  • Quartiere Latino
    3 min. rijden
  • Bar 4 Venti
    3 min. rijden
  • La Duna
    18 min. wandelen
  • Ardiccioni Mare
    3 min. rijden
  • Ristorante Ramazzotti
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 2 dec. 2026 min. € 450, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'A Casa Di Ilde' with Wi-Fi?

Dit appartement in Follonica ligt op 2 km afstand van ex Tony's en Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica. Ook Chiesa di San Leopoldo en Pinacoteca Civica Amedeo Modigliani liggen op 3 km afstand. Station Follonica ligt op 22 minuten wandelen.