Gehele flat

14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!

Fotogalerie voor 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!

Een balkon met uitzicht op een strand en de oceaan.
Een slaapkamer met een groot raam met uitzicht op de oceaan, een bed met hoofdeinde, twee nachtkastjes met lampen en een houten dressoir.
Een strandresort met een zwembad, strandparasols en een helder uitzicht op de oceaan.
Een resort met een groot zwembad, een strand en een hoog gebouw.
Een keuken met twee barkrukken, een koelkast en houten kastjes.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele flat

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6127 m²

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!

  • Welcome to the epitome of luxury and comfort! Situated on the 14th floor of the prestigious Silver Beach Towers West building, Unit 1405 promises an unparalleled vacation experience in the heart of Destin, Florida. With two spacious bedrooms, two lavish bathrooms, and sleeping arrangements for six, this condo serves as the perfect getaway for families, couples, or friends.

    Property Highlights:

    Exquisite Views: Gaze out to the expansive Gulf from your private balcony, accessible from both bedrooms, ensuring you start and end your day with breathtaking panoramas.

    West Indies Inspiration: Professionally designed interiors take cues from the West Indies, ensuring a serene, tropical ambiance throughout its spacious 1300 sq. ft.

    Gourmet Kitchen: A chef’s delight! The open-plan kitchen comes fully equipped, featuring spacious countertops, ideal for whipping up delightful dishes.

    Sleeping Arrangements: The Master suite houses a luxurious King-sized bed and a private bathroom fitted with a jetted Jacuzzi tub, large walk-in shower, and double sinks. The Guest Bedroom offers a comfortable Queen-sized bed with a full bathroom and shower. For extra guests, the living area includes a convenient Queen Sleeper Sofa.

    Connectivity: Stay connected with high-speed Internet, perfect for browsing, working, or streaming your favorite shows.

    About Destiny Beach Properties:
    We don't just provide a place to stay; we deliver happiness. Ensuring your vacation is more than just a trip, our dedicated team goes above and beyond to guarantee each moment spent in Destin is memorable, joyous, and always accompanied by top-tier personal service. Book with us and let your dream vacation begin!


    By reserving this condo you agree to the following rules of Silver Beach Towers:

    No personal beach chairs or umbrellas are allowed on the association’s beach without prior approval and designation of a suitable location by a Silver Beach Towers Beach Attendant.

    No large tents, large canopies or other obstructions are allowed on the association’s beach.

    All Silver Beach Towers Owners and Guests must display wristbands to enter the pool area and the beach area.

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 127 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Destin. Destin Commons en HarborWalk Village zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Stranden van Destin en Henderson Beach State Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Preston Hood Athletic Complex of Bluewater Bay Tennis Center. Bekijk onze reisgids voor Destin
Meer flats in Destin
Kaart
Destin, FL

In de buurt

  • Een rode boot afgemeerd nabij een houten looppad, met een palmboom en een hoog gebouw op de achtergrond.
    Big Kahuna's Water and Adventure Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een strand met duinen en schaarse begroeiing.
    Stranden van Destin
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • Een gebouw met een blauw dak en een omheind sportveld.
    Morgan Sports Center
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Een houten looppad dat naar een strand leidt, met helderblauw water en zandduinen.
    Henderson Beach State Park
    1 min. rijden - 2.1 km
  • The Track Family Recreation Center
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) - 30 min. rijden

Restaurants

  • The Back Porch
    11 min. wandelen
  • Chick-fil-A
    8 min. wandelen
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Subway
    4 min. wandelen
  • The Pancakery
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!?

Dit appartement in Destin ligt op 15 minuten wandelen van The Track Family Recreation Center, Stranden van Destin en Big Kahuna's Water and Adventure Park. Destin Harbor Boardwalk ligt op 3,7 km.

Beoordelingen over 14th Floor ~ Silver Beach Towers West~ On the Beach!