Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Plaza de Armas.

Fotogalerie voor Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!

Terrein van de accommodatie
Smart-tv
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Smart-tv
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een vaatwasser

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 90
18 dec - 19 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Plaza de Armas.
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van parkeerplaatsen en spelletjes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Een smart-tv, een waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv
  • Spellen

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: De preferencia pequeños

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Universidad Nacional de San Antonio Abad del Cusco - 13 min. wandelen - 1.2 km
  • Hospital Regional del Cusco - 17 min. wandelen - 1.4 km
  • Coricancha - 18 min. wandelen - 1.6 km
  • Mercado San Pedro - 5 min. rijden - 1.9 km
  • Plaza de Armas - 6 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Cusco Wanchaq - 10 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 9 min. rijden

Restaurants

  • ‪Chifa Capon - ‬5 min. wandelen
  • ‪Polleria Sumaq Mijuy - ‬9 min. wandelen
  • ‪Los Cangrejos De Piura - ‬1 min. wandelen
  • ‪El Frutal Jugueria - ‬8 min. wandelen
  • ‪Burguer Factory - ‬9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!?

Vandaag, 17 dec. 2025, kost een verblijf bij Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center! van één nacht voor twee volwassenen op 18 dec. 2025 min. € 90,13, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!?

Dit appartement ligt in Mateo Pumacahua, op 0,4 km van Estadio Garcilaso de la Vega en op 2,2 km van Plaza de Armas. Ook Inca Pachacutec Monument en Citadel van Mauk'allaqta liggen op 10 minuten wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 10 minuten wandelen en naar Station San-Pédro is het 28 minuten wandelen.

Beoordelingen over Ideal apartment for family or friends. 5 minutes from the historic center!