De ideale bestemming voor wie een ontspannen gezinsvakantie wil doorbrengen, met alle rust en comfort die een volledig uitgerust landhuis te bieden heeft.
Villa ElDoMar ligt in de pittoreske en zonnige gemeente Calheta en biedt je direct contact met de natuur, op een terrein met een buitengewone ligging in de zon en een adembenemend uitzicht op zee, waarvan je kunt genieten terwijl je een duik neemt in het zwembad of een hapje klaarmaakt op de barbecue.
Met 1 suite, 1 tweepersoonsslaapkamer (allemaal met kingsize bedden) en 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden plus 2 stapelbedden biedt dit huis met twee verdiepingen plaats aan 8 personen.
Binnen vind je ook een grote woonkamer met eethoek, een badkamer en directe toegang tot de volledig uitgeruste keuken in Amerikaanse stijl.
Villa ElDoMar heeft ook internettoegang, maar de beste verbinding die je hier zult vinden, is die met het oneindige blauw van de lucht en de zee!
Op 45 minuten van de luchthaven en 30 minuten van de stad Funchal vind je in de buurt van Villa ElDoMar een minimarkt, een apotheek, een bank en een paar cafés.
Op 5 minuten rijden vind je het centrum van het prachtige dorpje Calheta, met een heel levendig cultureel leven, een wit zandstrand en een supermarkt.
Maak van de gelegenheid gebruik om de dag door te brengen op een van de stranden in Jardim do Mar of Paul do Mar en geniet aan het eind van de dag van een hapje en een drankje in een van de eetgelegenheden die ze te bieden hebben.
We willen je erop wijzen dat er, volgens de lokale regelgeving, in de Autonome Regio Madeira een toeristenbelasting van € 2 per persoon per nacht (tot maximaal 7 nachten) geldt.
deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Calheta. Bezoek Igreja da Fajã da Ovelha (kerk) en Igreja de Nossa Senhora da Luz, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Piscinas Naturais do Porto Moniz en Laurisilva van Madeira. Casa das Mudas Kunstcentrum en Centro Cultural John Dos Passos zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals rotsklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Calheta
Beschikt Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue van één nacht voor twee volwassenen op 25 nov. 2026 min. € 342, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue?
Deze villa ligt in de bergen, op 3,3 km van Casa das Mudas Kunstcentrum en op 15 km afstand van Calheta Beach en Igreja da Fajã da Ovelha (kerk). Ook Igreja de Nossa Senhora da Luz en Beachside Square liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa ElDoMar Heated Pool and Barbecue
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 6 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Zwei schöne Wochen
Das Haus bietet alles was man braucht. Wir haben die Ruhe sehr genossen.
14 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gerard M.
28 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Maison exceptionnelle.Equipements (vaisselle, produits, mobilier) très bons : rien à redire.Communication excellente avec la personne qui s'en occupe, réactivité aux questions immédiate.On y reviendra.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stefan S.
3 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice vacation in Calheta
Super
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anika T.
21 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful house and really good in communication during our stay. The view vom all rooms is breathtaking und the pool was perfect to jump in after a day out! The kitchen has almost all you need! Just a a little add on. The communication before our stay was a little challenge, which definitely should be improved. I did not receive any answers for weeks on my message during FeWo even contacting FeWe support didn’t help. The answer came serval days later.
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Luís J.
19 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excelentes Férias em Família
Já foi a 2 vez que ficamos nesta propriedade e sempre tudo esteve à altura, no entanto a empresa gestora da propriedade mudou e ainda fomos melhor tratados , como eramos 5 pessoas faltava 1 espreguiçadeira da zona de Piscina, situação que foi prontamente resolvida no dia seguinte à nossa entrada, a propriedade estava imaculadamente limpa à nossa entrada, aconselhámos vivamente a mesma a famílias que procurem privacidade e descanso, obrigado.
Familia Jorge