Fotogalerie voor Maadi Sunny Cozy blue escape





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy entire apartment overlooking greenery.
Cozy entire apartment overlooking greenery.
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Maadi, een wijk in Cairo. Egyptisch museum en Groot Egyptisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Botanische tuinen van Orman en Albasten Sfinx zijn ook een bezoek waard.
Cairo Governorate, Cairo Governorate
In de buurt
- Nationaal Museum van Egyptische Beschaving - 7 min. rijden - 6.1 km
- Tahrirplein - 9 min. rijden - 9.9 km
- Egyptisch museum - 10 min. rijden - 10.3 km
- Khan el-Khalili (souk) - 12 min. rijden - 12.2 km
- Piramiden van Gizeh - 12 min. rijden - 14.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Solo Cafe - 8 min. wandelen
- CinéBar - 12 min. wandelen
- Al Wahy - 5 min. wandelen
- Afandina Cafe - 8 min. wandelen
- 4you Cafe - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Maadi Sunny Cozy blue escape
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.