Gehele woning

Principi di Butera 14

Villa in Butera

Fotogalerie voor Principi di Butera 14

Villa | 7 slaapkamers
Villa | 7 slaapkamers
Villa | 7 slaapkamers
Villa | 7 slaapkamers
Villa | 7 slaapkamers

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

7 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 14

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Principi di Butera 14

Villa in Butera
Deze villa beschikt naast een tuin over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze villa heeft 7 badkamers en satellietzenders.
Deze villa heeft 16 kamers. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • 7 slaapkamers

Badkamer

  • 7 privébadkamers

Entertainment

  • Satellietzenders

Buiten

  • Tuin

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 16 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 september t/m 30 juni betaal je EUR 0.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 31 augustus betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Principi di Butera 14 Villa
Principi di Butera 14 Butera
Principi di Butera 14 Emma Villas
Principi di Butera 14 Villa Butera

Over deze buurt

deze villa ligt in Butera. Bezoek Kasteel van Butera en Castello di Falconara, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Manfria en Playa Strand. Bekijk onze reisgids voor Butera
Meer villa's in Butera
Kaart
Butera, CL

In de buurt

  • Principi di Butera Wijnmakerij
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Kasteel van Butera
    22 min. rijden - 19.3 km
  • Castello di Falconara
    24 min. rijden - 21.6 km
  • Villa Romana del Casale
    49 min. rijden - 45.8 km
  • Kathedraal van Piazza Armerina
    54 min. rijden - 49.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Gela - 33 min. rijden

Restaurants

  • Mokabar
    26 min. rijden
  • Hiblaea Bar di Angelo Sciangula
    26 min. rijden
  • Pizzeria Garibaldi
    15 min. rijden
  • Spizziculia
    15 min. rijden
  • La Suite Disco Pub - Ristorante Pizzeria
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Principi di Butera 14?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Principi di Butera 14 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Principi di Butera 14 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Principi di Butera 14?

Deze villa in Butera ligt op 0,1 km van Principi di Butera Wijnmakerij en op 20 km afstand van Farm Cultureel Park en Piazza Duomo. Ook Chiesa Madre Parrocchia San Tommaso Apostolo en Kerk van San Rocco liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Principi di Butera 14

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk