Gehele woning

Villa Sayuri- Sardinia Unlimited

Fotogalerie voor Villa Sayuri- Sardinia Unlimited

Vakantiewoning
Vakantiewoning
Vakantiewoning
Vakantiewoning
Vakantiewoning

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Sayuri- Sardinia Unlimited

  • Villa Sayuri, een kleine lelie in het hart van Porto Ottiolu, is een prachtige moderne villa te huur, die ideaal is voor gezinnen en groepen vrienden die op zoek zijn naar comfort en ontspanning. Slechts 500 meter van de zee biedt de villa een uitstekende locatie om te genieten van de stranden en het kristalheldere water van de omgeving. De accommodatie beschikt over een privézwembad, omringd door een ruime zonneterras, perfect om te ontspannen onder de Sardijnse zon.

    De interieurs, smaakvol ingericht in een eigentijdse stijl, bieden ruime en lichte ruimtes, waaronder een volledig uitgeruste keuken en 4 ruime en gezellige slaapkamers, elk met een eigen badkamer, geschikt voor gezinnen met kinderen en groepen vrienden. De buitenruimtes zijn voorzien van een eetgedeelte met een barbecue, perfect voor gezellige diners onder de sterren.

    Met alle noodzakelijke voorzieningen en op korte loopafstand van cafés, restaurants en winkels in Porto Ottiolu, is deze villa de ideale keuze voor een rustige en ontspannen vakantie.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Intern bestaat het huis uit een woongedeelte met airconditioning, waar zich een open keuken bevindt met een schiereiland, in perfect Amerikaanse stijl en voorzien van alle moderne gemakken (vaatwasser, traditionele oven, elektrische oven en magnetron, mixer, broodrooster, citruspers, elektrische garde en espressomachine), die de woon-eetkamer vormt, een gang die leidt naar het slaapgedeelte, bestaande uit vier grote tweepersoonskamers, allemaal voorzien van airconditioning en waarvan drie met eigen badkamer, en nog twee badkamers met inloopdouche.

    Buiten wordt de woning gecompleteerd door nog een kookgedeelte met barbecue en het privézwembad, voorzien van zout water en omringd door een groot solarium, perfect om te ontspannen op ligbedden en te genieten van de juiste hoeveelheid privacy!
    Het zwembad is ook perfect voor kinderen, met maar liefst 4 strekkende meter ondiep water, ideaal voor hen om in alle rust te spelen.

    Voor degenen die graag genieten van het adembenemende uitzicht is het bovendien mogelijk om een aperitief te nemen op het dak, dat is uitgerust met comfortabel ontspanningsmeubilair, voor een pauze ondergedompeld in het prachtige uitzicht op zee.

    Extra services op aanvraag, uiterlijk 2 weken voor aankomst te boeken:
    Beddengoed en handdoeken (eerste set) (op aanvraag): 20,00€ per persoon
    Borg terugbetaalbaar met creditcard (verplicht): 2000,00 €
    Kinderstoel (op aanvraag): 50,00€ per kind
    Babybedje (op aanvraag): 50,00€ per kind
    Zwembadhanddoeken (op aanvraag): 8,00€ per persoon
    Huisdieren (op aanvraag): 100,00€ per huisdier
    Late aankomst (op aanvraag): € 30,00
    Late aankomst (na 22:00) (op aanvraag): 50,00€.
    Bij aankomst na middernacht moet een late check-in door ons personeel worden bevestigd, en er kan een toeslag van maximaal €150 worden toegepast.

    LET OP: in geval van annulering binnen de terugbetalingsperiode worden er administratiekosten van € 25,00 in mindering gebracht op de overboekingskosten.

    The following might be to be paid extra: Babybed, Badlakens, Beddengoed en Handdoeken (eerste set), Borgsom met credit card, Late Aankomst, Late Aankomst (na 22 uur), Tafelzitje, Toeristenbelasting.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt bij de zee in Budoni. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di San Teodoro en Spiaggia di Cala Brandinchi. Bekijk onze reisgids voor Budoni
Meer villa's in Budoni
Kaart
Budoni, Sassari

In de buurt

  • Helderblauw water met boten, een rotsachtige kustlijn en een berg op de achtergrond.
    Spiaggia di Cala Brandinchi
    35 min. rijden - 26.2 km
  • Een cruiseschip met een kleurrijke muurschildering aan de zijkant, afgemeerd in een haven met een strand op de voorgrond.
    Port of Olbia
    38 min. rijden - 45.4 km
  • Circuito di Karting
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Porto Ottiolu
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Cala dei Francesi
    10 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Olbia Marittima Banche Porto - 33 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Mama's Ristorante Pizzeria Di Sandro Oggianu
    5 min. rijden
  • Hotel Ristorante L'Esagono San Teodoro
    8 min. rijden
  • La Tavernetta
    7 min. rijden
  • acquarium
    14 min. wandelen
  • Nautilus
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Sayuri- Sardinia Unlimited?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Sayuri- Sardinia Unlimited inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Sayuri- Sardinia Unlimited uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Villa Sayuri- Sardinia Unlimited?

Deze villa ligt bij de zee, op 2 km afstand van Circuito di Karting en Porto Ottiolu. Ook Spiaggia di Li Cucutti en Cala dei Francesi liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Sayuri- Sardinia Unlimited

4,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

4/10 – Slecht

Review for stay from 06 September 2025 to 09 September 2025

The villa itself was beautiful, and the location truly excellent. The support we received from the Sardinia Unlimited team, especially from Eva and Nicoletta, was absolutely fantastic, and we are very grateful for their dedication. Unfortunately, despite their efforts, we cannot give more than 2/5 stars due to our unbearable experience at Villa Sayuri. From the moment we arrived, we noticed cameras around the property, which immediately made us feel uncomfortable and deprived of the privacy and freedom we were expecting for our first holiday in Sardinia. We later discovered that the neighbors were indeed observing us from sunrise, which made the situation even more intrusive and unsettling. On top of that, the Wi-Fi did not function properly, forcing us to rely on costly roaming charges throughout our stay. Halfway through our holiday, the agency on behalf of the villa owner asked us to either restrict our activities or leave the property. This request was completely unacceptable and further undermined our sense of privacy and freedom during what should have been a relaxing vacation. Thankfully, the Sardinia Unlimited team did everything possible to support us, offering alternative solutions and working hard to salvage the remainder of our trip. Their professionalism and kindness were the only positive aspect of an otherwise disappointing experience.