dit hotel ligt in Maihama, een wijk in Urayasu. Markt van Toyosu en Buitenmarkt van Tsukiji zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea®. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo Disney Resort®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Urayasu
Urayasu, Chiba
In de buurt
Volksmuseum van Urayasu
15 min. wandelen - 1.3 km
Tokyo Disney Resort®
6 min. rijden - 3.0 km
Ikspiari
6 min. rijden - 3.0 km
Tokyo Disneyland®
7 min. rijden - 3.4 km
Sportpark van Urayasu
7 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
Station Shin-Urayasu - 4 min. rijden
Station Urayasu - 4 min. rijden
Tokio (HND-Haneda) - 37 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
7 min. wandelen
マクドナルド
2 min. wandelen
サイゼリヤ
7 min. rijden
マクドナルド
7 min. rijden
はなまるうどん
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba
Hotel vlak bij Tokyo Disneyland®
Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1173118
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Triple room split floor Capacity 3 people Stan / Urayasu Chiba?
Dit hotel ligt in Maihama, op 5 km afstand van Tokyo Disney Resort®, Tokyo Disneyland® en Baai van Tokio. Tokyo DisneySea® ligt op 3,4 km. Station Urayasu ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Resort Gateway is het 30 minuten wandelen.