1 double bed 1 sofa bed / Shinjuku-ku Tokyo
Hotel in Tokio, in de buurt van Waseda University
Fotogalerie voor 1 double bed 1 sofa bed / Shinjuku-ku Tokyo





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Gracery Shinjuku
Shinjuku
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 4.536 beoordelingen
De prijs is € 112
27 jan - 28 jan
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Shinjuku-ku, Tokyo
In de buurt
Omoide Yokocho11 min. wandelen - 1.0 km- Park van Okubo5 min. wandelen - 0.4 km
- Tokyu Kabukicho Toren8 min. wandelen - 0.7 km
- Samuraimuseum9 min. wandelen - 0.8 km
- Isetan Department Store Shinjuku15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Station Shin-Okubo - 1 min. wandelen
- Station Higashi-shinjuku - 12 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 58 min. rijden
Restaurants
- 2D cafe3 min. wandelen
- 上等カレー1 min. wandelen
- YOSUL3 min. wandelen
- 新大久保 アジア屋台村1 min. wandelen
- ソムオー 新大久保店1 min. rijden
Over deze accommodatie
1 double bed 1 sofa bed / Shinjuku-ku Tokyo
Gelijkaardige accommodaties

Quadruple room with shower / Toshima-ku Tokyo
Quadruple room with shower / Toshima-ku Tokyo
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
- Microgolfoven
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1019307
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,6

















