Particuliere eigenaar
Casa com 2 Quartos no Centro de Pipa
Deze camping met een keuken ligt op 3 minuten stappen van Pipa Beach
Fotogalerie voor Casa com 2 Quartos no Centro de Pipa





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Casa com 2 Quartos no Centro de Pipa
Deze camping met een keuken ligt op 3 minuten stappen van Pipa Beach
Deze camping beschikt over een tuin en barbecues. Deze accommodatie heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in deze camping is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Sonia Flats - Hotel Pipa's Bay - Praia do Centro
Sonia Flats - Hotel Pipa's Bay - Praia do Centro
- Zwembad
- Keuken
- Droogkast
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
Praia da Pipa Tibau do Sul, RN
In de buurt
Pipa Beach3 min. wandelen - 0.3 km- Grieks dorp3 min. wandelen - 0.3 km
- Rua do Céu5 min. wandelen - 0.5 km
- Love Beach13 min. wandelen - 1.1 km
- Park van Chapadão7 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
- São José de Mipibu Station - 40 min. rijden
- Natal (NAT-Internationale Luchthaven Governador Aluizio Alves) - 122 min. rijden
Restaurants
- Nativos Café Bar2 min. wandelen
- Tribus Bar2 min. wandelen
- Pipa Brasil Pizzaria1 min. wandelen
- Restaurante Aprecie3 min. wandelen
- A Selva1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa com 2 Quartos no Centro de Pipa
Beoordelingen
10








