Fotogalerie voor Large three-room apartment up to 6 beds in Sirmione, pets allowed.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer 90 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Fiorita - Apt 1 - Violetta, Sirmione, Italy
Villa Fiorita - Apt 1 - Violetta, Sirmione, Italy
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 123456-ABC-BV123
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt nabij pretparken en aan een meer in Sirmione. Aquardens Spa is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire attracties in het gebied niet wilt missen, kun je naar Gardaland en Gardaland SEA LIFE Aquarium gaan. Reis je met kinderen? Mis dan Movieland en Canevaworld Aquapark niet. Kies voor waterpret zoals motorbootvaren of vissen of beleef avonturen zoals fietsen en wandelen.
Sirmione, Provincia di Brescia
In de buurt
- Terme Virgilio - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Castello Scaligero - 5 min. rijden - 3.5 km
- Santa Maria Maggiore - 5 min. rijden - 3.5 km
- Aquaria spa en wellnesscentrum - 6 min. rijden - 3.9 km
- Grotte di Catullo - 7 min. rijden - 4.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ristorante Pizzeria Cilento - 5 min. wandelen
- Kento Cafē - 3 min. wandelen
- Bistrot Grill da Pier - 3 min. wandelen
- Ristorante L'Incontro - 6 min. wandelen
- Civico 48 - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Large three-room apartment up to 6 beds in Sirmione, pets allowed.
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
8 externe beoordelingen