Gehele woning

Gîtes de France® - Le Lavoir

Fotogalerie voor Gîtes de France® - Le Lavoir

Buiten dineren
3 slaapkamers, reisbedje
Exterieur
Strand
Televisie en een open haard

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamer50 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Gîtes de France® - Le Lavoir

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een terras en een televisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Dingen om te doen

  • Kajak
  • Kajakken in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

G3102

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt bij de zee in Saint-Martin-le-Gaillard. Bezoek culturele hoogtepunten Théâtre du Château en Musée Louis-Philippe. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Bowl in cafe en Mini-Golf Mer-les-Bains. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Euro Dieppe Karting of Hippodrome de Dieppe. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals kajakken en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Saint-Martin-le-Gaillard
Meer vakantiehuizen in Saint-Martin-le-Gaillard
Kaart
SAINT MARTIN LE GAILLARD, PAYS DE CAUX LITTORAL

In de buurt

  • The lighthouse Tréport is located on the Normandy coast, at the end of the jetty west of the port of the locality, in Seine-Maritime, on the borders of the Somme.

The building was built in 1844 to mark the access to the port and the mouth of the canal from Eu to the sea.

The lighthouse is 14 meters high and consists of a cylindrical tower covered with white and green paint. The lighthouse has a halogen lamp and is 20 miles (37 km) long.

The lighthouse at Le Treport is automated and can not be visited. It can mark, however, a pleasant walk on the coast.
#Trovember
    Strand van Le Tréport
    13 min. rijden - 14.6 km
  • Eglise St. Jacques
    13 min. rijden - 12.3 km
  • Office de Tourisme du Tréport
    14 min. rijden - 12.2 km
  • Funiculaire du Tréport
    14 min. rijden - 14.9 km
  • Poissonnerie Municipale
    14 min. rijden - 12.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Eu - 17 min. rijden

Restaurants

  • Chez Yunus
    15 min. rijden
  • L'Univers
    14 min. rijden
  • Françoise Restaurant
    12 min. rijden
  • Domaine de Joinville
    13 min. rijden
  • Restaurant La Villa Marine
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gîtes de France® - Le Lavoir?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gîtes de France® - Le Lavoir inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gîtes de France® - Le Lavoir uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gîtes de France® - Le Lavoir?

Dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 15 km afstand van Théâtre du Château, Musée Louis-Philippe en Kahl Burg. Ook Poissonnerie Municipale en Musée du Vieux Tréport liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Gîtes de France® - Le Lavoir