Geheel appartement

2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed

Fotogalerie voor 2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed

Een strand met een houten looppad dat naar het water leidt, een heldere lucht en de zon die in de verte ondergaat.
Een omheind parkeergebied met een heldere lucht en een gebouw op de achtergrond.
Een kamer met een bank, een eettafel met stoelen, een televisie en een groot raam.
Een praktische keuken met een magnetron, koffiezetapparaat, oven en koelkast. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een raam met uitzicht.
Een balkon met een tafel en stoelen, met uitzicht op een strand en een parkeerplaats.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed

  • Residence Marina 6 ligt op 100 meter van het strand, in de wijk Estacade, en biedt een vakantie in het water in de buurt van wateractiviteiten en het bos. Dit vakantie-appartement, comfortabel, gelegen op de 3e verdieping, beschikt over een woonkamer met een slaapbank 2 plaatsen en televisie, een uitgeruste keuken (vaatwasser en wasmachine), een kamer met 2 eenpersoonsbedden en een extra bed 1 plaats, een badkamer en een toilet, een berging. De meeste van deze verhuur in de zee: een adembenemend uitzicht op de oceaan, balkon loggia met parasol en tuinmeubelen, een eigen parkeerplaats. Mogelijkheid om ter plaatse te betalen: Babypakket: 19 9 €. Huisdier: 39 €. Handdoeken: 7. 9 €. Verhuur van lakens + kussensloop (PT-bed): 10. 9 €. Verhuur van lakens + kussenslopen (groot bed): 12. 9 €. Schoonmaak à la carte T2: 64. 9 €. T2 Tranquility Pack: 89. 9 €.


    Toeristenbelasting ter plaatse te betalen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Saint-Jean-de-Monts. Geniet van de prachtige natuur bij Plage de l'Estacade en Golf van Biskaje. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Thalasso Thermes Marins en Saint-Jean-de-Monts Ferris Wheel. Atlantic Toboggan en Youpla Land zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Jean-de-Monts
Meer appartementen in Saint-Jean-de-Monts
Kaart
Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire

In de buurt

  • Pier van Saint Jean de Monts
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Thalasso Thermes Marins
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Explora Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Saint-Jean-de-Monts Golf
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Plage de la Baigneuse
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Saint-Hilaire-de-Riez - 21 min. rijden
  • Nantes (NTE-Nantes - Atlantique) - 68 min. rijden

Restaurants

  • Labo Du Brasseur
    12 min. wandelen
  • Crêperie la Gigouillette
    3 min. rijden
  • Restaurant L'Espadon
    3 min. rijden
  • Le Bahiana
    13 min. wandelen
  • Le Colonial
    19 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2-room apt 100m from beach, sleeps 4, Parking, Dishwasher, Pets allowed?

Dit appartement in Saint-Jean-de-Monts ligt op 10 minuten wandelen van Plage de l'Estacade, Golf van Biskaje en Saint Jean de Monts Pier. Ook Thalasso Thermes Marins en Explora Park liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed