Hotel Circle One

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 47
30 jul - 31 jul

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 5
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Circle One ligt in Sagara. Bezoek Onsen van Hitoyoshi en Kirishima Open Air Museum als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kuma River en Ishino-park. Shinjyonoashiyu en Hitoyoshi Rail Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sagara
Kaart
1343-3 Yanase, Sagara-mura, Sagara, Kumamoto Prefecture, 868-0095

In de buurt

  • Een berg bij zonsondergang met een spoorlijn op de voorgrond.
    Nationaal Park Kirishima-Kinkowan
    49 min. rijden - 40.2 km
  • Kuma Rivier
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Onsen van Hitoyoshi
    10 min. rijden - 4.1 km
  • Tengu-brug
    21 min. rijden - 10.8 km
  • Ikoma Plateau
    52 min. rijden - 47.9 km

Lokaal vervoer

  • Hitoyoshi Station - 13 min. rijden
  • Kagoshima (KOJ) - 58 min. rijden

Restaurants

  • そば茶屋吹上庵 人吉店
    6 min. rijden
  • 京だる
    5 min. rijden
  • 丸一蕎麦屋
    5 min. rijden
  • 九州パンケーキCafe人吉HASSENBA店
    5 min. rijden
  • 相良藩田
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Circle One

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel Circle One heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hotel Circle One inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Circle One?

Vandaag, 16 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Circle One van één nacht voor twee volwassenen op 30 jul. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Circle One uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Circle One?

Dit hotel in Sagara ligt op 0,6 km van Kuma River en op 5 km afstand van Shinjyonoashiyu en Onsen van Hitoyoshi. Ook Ishino-park en Kasteel van Hitoyoshi liggen op 5 km afstand.