Fotogalerie voor Villa Margarita





Gehele woning
3 slaapkamers 3 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 9769
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Pollensa. Haven van Pollensa en Haven van Alcúdia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort.
Port de Pollença, Illes Balears
In de buurt
- Haven van Pollensa - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Playa del Port de Pollença - 16 min. wandelen - 1.4 km
- Playa Formentor - 8 min. rijden - 6.7 km
- Haven van Alcúdia - 15 min. rijden - 14.0 km
- Strand van Alcúdia - 15 min. rijden - 14.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Cappuccino - 13 min. wandelen
- Stay - 16 min. wandelen
- Cappuccino - 13 min. wandelen
- Gran Café 1919 - 17 min. wandelen
- Store Formentor - 17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Margarita
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.