Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun.

Fotogalerie voor Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun.

Terrein van de accommodatie
Interieur
1 slaapkamer, een kluis op de kamer, een strijkplank/strijkijzer
Een hotelcomplex met meerdere gebouwen, een groot wateroppervlak op de voorgrond en een stadsachtergrond.
Een zwembadgedeelte met een fontein, een touwbarrière en een gebouw op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 893 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun.

  • Premium Lock off, 495 sqf.
    Exclusive apartment with many benefits and lots of Pools (7) . A waterpark costing $25 p/p day will for you cost $13. Kids under 3 is free.
    The room are very nice.
    Restaurants are on the site. Bowling and play room. A huge sports bar.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Massage
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice op verzoek
  • Kluisje
  • Maaltijdbezorging
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad
  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Plantenmuur
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin
  • Unitgrootte: 93 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt nabij pretparken en vlak bij een waterpark in Orlando. Orlando Vineland Premium Outlets en Orlando International Premium Outlets zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar The Wheel at ICON Park™ en Orange County Convention Center. Aquatica en CoCo Key Water Resort mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Orlando
Meer appartementen in Orlando
Kaart
Orlando, FL

In de buurt

  • Een modern gebouw met een grote, boogvormige ingang, omringd door palmbomen en een centrale looppad.
    Orange County Convention Center
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Een levendig pretpark met kleurrijke gebouwen, een grote Spider-Man muurschildering en een reuzenrad.
    Universal Orlando Resort™
    5 min. rijden - 5.4 km
  • Een grote blauwe wereldbol met de naam 'UNIVERSAL' in gouden letters.
    Universal Studios Florida™
    8 min. rijden - 8.4 km
  • Big Sand Lake
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Phillips Crossing
    4 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Orlando - 18 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Drafts Sports Bar & Grill
  • Rocks
    7 min. rijden
  • Joe's Marketplace & Deli
    1 min. wandelen
  • Taverna Opa Orlando
    6 min. rijden
  • Maggiano's
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun. ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun. ?

Dit appartement in Orlando ligt op 0,4 km van Dr. P. Phillips-ziekenhuis en op 5 km afstand van The Wheel at ICON Park™ en Orange County Convention Center. Aquatica ligt op 4,6 km.

Beoordelingen over Available on request. Weekly stay from Friday to Friday. Sat-Sat & Sun-Sun.

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Owner

Had a little issue with check-in and owner was on top of it and got everything fixed in a very short amount of time.
7 nachten verbleven in juni 2025