Social Guest House Neltoko

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 222
24 sep - 25 sep

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 15
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Social Guest House Neltoko ligt in Nanao. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Notohanto Quasi-Nationaal Park en Komaruyama-park. Daarnaast kun je ook Ishikawa Nanao-kunstmuseum en Wakura Showa-museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Nanao Flower Park en Hot Land Nanao zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nanao
Kaart
2-5 Umadashimachi, Nanao, Ishikawa Prefecture, 926-0818

In de buurt

  • Komaruyama-park
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Ishikawa Nanao-kunstmuseum
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Yamanotera Cluster Tempels
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Michi-no-Eki Noto Shokusai-markt
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Choreiji Tempel
    4 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Takaoka Fushiki - 37 min. rijden
  • Wajima (NTQ-Noto) - 65 min. rijden

Restaurants

  • うどんの山口
    10 min. wandelen
  • ふあんてん
    11 min. wandelen
  • 雅亭
    12 min. wandelen
  • まぐろや 七尾国分店
    12 min. wandelen
  • 新公楽
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Social Guest House Neltoko

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Social Guest House Neltoko heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Social Guest House Neltoko inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Social Guest House Neltoko?

Vandaag, 3 sep. 2026, kost een verblijf bij Social Guest House Neltoko van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 222, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Social Guest House Neltoko uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Social Guest House Neltoko?

Dit hotel in Nanao ligt op 15 minuten wandelen van Komaruyama-park en Ishikawa Nanao-kunstmuseum. Ook Yamanotera Cluster Tempels en Michi-no-Eki Noto Shokusai-markt liggen op 2 km afstand.