Geheel huisje·Particuliere eigenaar
howler monkey cabin
Dit huisje in Monteverde is voorzien van een balkon
Fotogalerie voor howler monkey cabin





Geheel huisje
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 60
inclusief belastingen en toeslagen
17 jan - 18 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit huisje ligt in Monteverde. Verken de plaatselijke natuur bij Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde en Arenal Volcano National Park. Monteverde Orchideeëntuin en Monteverde Vlindertuinen zijn ook een bezoek waard.

Santa Elena, Provincia de Puntarenas
In de buurt
- Ficus La Raiz - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Ranario - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Orchideeëntuin - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Monteverde Orchideeëntuin - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Reserva Biológica Bosque Nuboso Monteverde - 3 min. rijden - 1.5 km
Restaurants
- Tree House Restaurante & Cafe - 6 min. wandelen
- Café Monteverde - 6 min. wandelen
- Restaurante Sabor Tico - 2 min. wandelen
- The Open Kitchen - 6 min. wandelen
- The Green - 2 min. wandelen