Villa Wassim ligt in Menara, een wijk in Marrakech. Bezoek Royal Tennis Harti en Les Bains de Marrakech als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Jardin el Harti en Cyber Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij S1 Speedway of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een bar en een volledig uitgeruste spa bij Villa Wassim. Geniet van een stoombad om tot rust te komen. Naast een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een pool- of biljarttafel en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Wassim bieden leuke bijkomstigheden zoals badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Volledig uitgeruste spa
Massage
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Badjassen
Entertainment
Tv
Meer
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.18 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Wassim over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Wassim?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Wassim van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Wassim?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Wassim inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Wassim uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Wassim?
Dit wellness pension ligt in Menara, op 4,3 km van Centre Culturel Français en op 4,6 km van Avenue Mohammed VI. Ook Jemaa el-Fnaa en Jardin Majorelle liggen op 10 km afstand.