Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer (toeslag).
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Vervoer vanaf de luchthaven en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 hebben leuke voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals kluisjes en wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met grote koelkasten/vriezers, vaatwassers en microgolfovens
deze villa ligt in Annakhil, een wijk in Marrakech. Jemaa el-Fnaa en Winkelcentrum Menara zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Le Jardin Secret en Jardin Majorelle. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Résidence City Garden Villa 133 Rt Fès, Marrakech, Marrakech
In de buurt
House of Photography
5 min. rijden - 2.2 km
Bab Debbagh
4 min. rijden - 2.2 km
Zaouia El Abassia
4 min. rijden - 2.2 km
Zawiya Sidi Bel Abbes
4 min. rijden - 2.2 km
Place El Moukef
6 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Marrakesh - 14 min. rijden
Marrakech (RAK-Menara) - 22 min. rijden
Restaurants
Ristorante I Limoni
4 min. rijden
Kesh Cup
5 min. rijden
Andalusia
5 min. rijden
Terrasse Bakchich
5 min. rijden
Terrasse des Épices
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa City Garden-Marrakech-VLC-260?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Villa City Garden-Marrakech-VLC-260 een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per voertuig.
Waar staat Villa City Garden-Marrakech-VLC-260?
Deze villa ligt in Annakhil, op 2,5 km van Place El Moukef en op 3,5 km van Jemaa el-Fnaa. Ook Tanneries en House of Photography liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.