Riad Opale bevindt zich in Mechouar-Kasbah, een wijk in in Marrakech, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het vlonderpad. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bahia Palace en Joodse begraafplaats Miaara. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Les Bains de Marrakech en Royal Tennis Harti. Reis je met kinderen? Overweeg dan Jardin Majorelle of ga naar Marrakesh Stadion om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Riad met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Jemaa el-Fnaa
Bij Riad Opale zijn er de volgende voorzieningen: een gratis uitgebreid ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een terras. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze riad zijn:
Een binnenzwembad en een kinderzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Meertalig personeel, barbecues en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 3 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.30 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Binnenzwembad
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Barbecue
Terras
Volledig uitgeruste spa
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Trapleuningen
Meer
1 etage
1 gebouw
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 3 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 8 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Riad Opale Marrakech
Opale Marrakech
Riad Opale Hotel Marrakech
Riad Opale Riad
Riad Opale Marrakech
Riad Opale Riad Marrakech
Veelgestelde vragen
Beschikt Riad Opale over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Riad Opale?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 3 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Riad Opale inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Opale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Riad Opale een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per voertuig.
Waar staat Riad Opale?
Deze gezinsvriendelijke riad in Marrakech ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Place des Ferblantiers en Jemaa el-Fnaa. Jardin Majorelle ligt op 3,5 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Riad Opale
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,6
Locatie
8,2
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 13 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 13 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 feb 2020
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 mrt 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Tegenvallende kwaliteit van de accommodatie.
Riad Opale werd aangeprijst als een luxe accommodatie. Wijzelf komen met onze beoordeling niet verder dan 3 sterren.
De kamers zijn niet groot, vrij donker door de wat sombere middelgrijze wandkleur en zwart meubilair en hier en daar zijn er tekenen van achterstallig onderhoud, zoals bijvoorbeeld een loshangende lampenkap van de bedverlichting en in badkamer douchearmaturen die aan vervanging toe waren. Voor 2 personen is de legruimte voor kleren in de kast niet voldoende. Er moest dus uit de koffer geleefd worden. De minibar was niet meer dan een leeg ijskastje en de warm watervoorziening was niet altijd toereikend voor de totaal zeven 2-persoons kamers van de Riad. Bij ons is het in een week 2x voorgekomen dat er geen warm water was !. Het 2-persoons bed was omschreven als een kingsize, wij vonden het echter meer het kleinere formaat van een Frans grandlit. Een kingsize bed zou overigens ook niet in de kamer gepast hebben.
Het zwembad op de begane grond, een van de redenen dat wij voor Opale kozen, was onverwarmd en zo koud dat een dappere gaste er net zo snel weer uit kwam als ze er in ging. Op het dakterras boven waren bijvoorbeeld bloembakken verveloos en hier en daar nodig aan vervanging toe.
Tegenover dit alles staat dat de vier man personeel uitermate vriendelijk, gastvrij en behulpzaam was.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Mary
Reisde met een groep, Reisde met familie
30 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Average
Airport transfer took 2hrs to arrive and many miscellaneous charges added to the bill
Mary
2 nachten verbleven in december 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met partner
16 nov 2019
Negatief: Voorzieningen
personnel gentil, petit déjeuner bon mais pouvant etre amélioré.Ce qui est décevant c'est l'accueil inexistant pas digne d'une hotellerie .Concernant la chambre, nous déplorons l'absence de porte entre la chambre et la salle de bain ainsi qu'un entretien à minima. Aucune proposition d'information concernant Marrakech, ni meme de brochures mises a disposition. Pour nous qui allons pratiquement tous les mois a Marrakech, c'est la première fois que nous avons un sejour aussi peu "chaleureux" comme il en est habituellement dans les riads. Forte clientèle espagnole.Quartier très moyen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Ji Hyun
Zakenreiziger
6 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ji Hyun
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Janne
2 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful quiet Riad with wonderful staff
We could not have been happier with this Riad. It is in a very quiet part of the Medina, you don’t hear anything until the chirping birds wake you in time for breakfast at 8am.
If you want to be in the middle of the Medina and near the Souks, this is not it. We took cabs to anything further than Bahia Palace and it was perfect for us.
The Riad really is as pretty as the pictures.
The staff was incredibly friendly and helpful. If you are unhappy with anything, they will do whatever they can to fix it. My dad was not well during our trip and they could not have been more caring.
The rooftop terrace is great if you want to soak up some sun.
The heaters in the rooms came in very handy as it gets quite cold at night. Make sure you dress warm during breakfast as the breakfast area doesn’t heat up very well.
The orange juice during breakfast is quite possibly the best orange juice I’ve ever had. I ordered oj in every restaurant we visited in Marrakech and none was as good.
It would be nice if the lighting in the rooms had some brighter options. Moroccan lamps are gorgeous but good luck finding anything in your suitcase or inside the closet without using a flashlight.
Janne
4 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Allyson
1 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect fit!
What a beautiful place to stay! The staff was incredibly kind and helpful. We loved it here. It’s walking distance to everything and we always felt safe and comfortable.
Allyson
5 nachten verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Easy to say yes to this place
The staff are wonderful, very accommodating and filled with tips for the area. The common space is beautiful, peaceful and comfortable. The riad is a bit out of the way, which is fine as long as you don't mind walking a bit. The rooms are nice. There is only a curtain between the bathroom and the bedroom, but after staying in a few Riads, this seems to be the norm. The doors don't lock, but there is a room safe and staff are always on hand to make sure no one is going through your stuff. Bottom line: for the price would stay again.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2017
6/10 – Redelijk
René
16 feb 2017
Positief: Personeel en service
Dejligt, men ....
Efter en uges dejligt ophold på Riad Opale, må vi desværre også blande lidt malurt i bægeret: Glem alt om de lovede badekåber og badetøfler. Glemt blev vi også, trods aftale om afhentning i lufthavnen. Menukortet lovede vin og spiritus – glem det. Betale med kreditkort på hotellet – glem det. Nøgler til hotel og værelse – glem det. Dør til toilet og bad – glem det. Og apropos badeværelset: Mindedes et besøg som dreng på landet hos et ældre elskeligt gårdmandspar i 1950'erne. Badefaciliteterne var de samme som på Riad Opale; rene og pæne, men mildt udsagt meget primitive, meget slidte og meget mangelfulde. Personalet er alle ualmindeligt søde og hjælpsomme. Kommer hurtigt når strømmen er væk og vasken forstoppet, tropper op med ekstra varmeapparat når nattefrosten truer velfærden, og stiller velvilligt TV'et på fransktalende kanaler. Et ægte marokkansk riad.
René
8/10 – Goed
Joy
29 jan 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
20 min walk from Jemaa el-Fna
Nice riad, though google maps showed it at the wrong place originally (I submitted a correction). It's a 20 min walk from the tourist center (Jemaa el-Fna). I didnt mind the walk once I got my bearings.
Joy
10/10 – Uitstekend
Yacine
29 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riad plein de charme
Un Riad plein de charmes et un personnel aux petits soin ! Nous avons pu y fêter le premier anniversaire de mon fils avec l'aide de la directrice , une femme exceptionnelle et à l'écoute des moindres désires de sa clientèle. Je recommande à 100 %
Yacine
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Staff was superb ... overall great experience although bathroom needs improvement ... shower needs a curtain so the water does not splash over.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El único pero de nuestra estancia, han sido unas tasas al momento de dejar el hotel. Cuando reservas y lo pagas por adelantado, piensas que no habrán sorpresas.