Riad Dalia bevindt zich in Medina, een wijk in Marrakech, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Bezoek culturele hoogtepunten Perfume Museum en Marrakech Museum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Jemaa el-Fnaa en Criée Berbère. Reis je met kinderen? Overweeg dan Jardin Majorelle of ga naar Royal Tennis Harti om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
40, derb Tizegarine - Rue Dar El Bacha, Marrakech, 40030
In de buurt
Le Jardin Secret
5 min. wandelen - 0.5 km
Marrakech Museum
6 min. wandelen - 0.6 km
Ben Youssef Madrasa
6 min. wandelen - 0.6 km
Jemaa el-Fnaa
12 min. wandelen - 1.0 km
Dar el Bacha Palace
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Marrakesh - 18 min. rijden
Marrakech (RAK-Menara) - 22 min. rijden
Restaurants
Dar Moha Restaurant
5 min. wandelen
Ristorante I Limoni
11 min. wandelen
Terrasse des Épices
4 min. wandelen
Le Jardin
5 min. wandelen
Simple Speciality Coffee
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Riad Dalia
Riad met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Jemaa el-Fnaa
Jardin Majorelle en Marrakech Plaza zijn niet ver van Riad Dalia. De accommodatie biedt gasten een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een dakterras. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij deze riad met vervoer van/naar de skipistes. Het plaatselijke restaurant Riad DALIA serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), barbecues en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Privétuinen, kinderopvang en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Shuttleservice van/naar het casino (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Skishuttle (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Riad DALIA
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Barbecue
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 1912
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 6 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dalia Marrakech
Riad Dalia
Riad Dalia Marrakech
Riad Dalia Riad
Riad Dalia Marrakech
Riad Dalia Riad Marrakech
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Riad Dalia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Riad Dalia?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Riad Dalia van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Riad Dalia zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Riad Dalia inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Dalia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Biedt Riad Dalia een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per voertuig.
Waar staat Riad Dalia?
Deze riad in Medina ligt in de buurt van de pistes en in het stadscentrum, op 2 km afstand van Dar el Bacha Palace, Jemaa el-Fnaa en Marrakech Plaza. Jardin Majorelle ligt op 2,2 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Riad Dalia
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 75 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 75 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 75 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 75 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 75 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
28 sep 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Verschrikkelijk
Ik zou hier nooit meer naar toe willen gaan. Kamers zijn heel vies. We zijn nu 3dagen terug en 2 dagen al aan een antibiotica kuur omdat we gebeten zijn door bedwansten. Als je niet ziek wil worden, moet je vooral niet naar riad dalia gaan. Bij de hotel aangegeven dat er allergie is voor sesam maar alsnog sesam in ons eten gehad. Personeel is wel heel vriendelijk en netjes. Maar hotelkamers en eten is gewoon te erg.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie riad in Medina
Erg leuke riad op prima afstand van alle bezienswaardigheden. Lekker gegeten en goed ontbijt. Vooral erg aardige mensen!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Matthew N, Eugene
Reisde met familie
17 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Riad is so cute inside! It’s located well in the Medina so you can just walk into the old city and the inside is delightful as is the proprietor. We only stayed here our last day but wished we’d spent a few more days. The beds are too firm but that is par for the course in Morocco. Recommend a stay at this Riad.
Matthew N
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Alan
8 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect setting for a perfect trip
Marrakesh itself is amazing and this riad is perfectly placed; walk to the end of the alley way, turn left and you are in the Souk. The stay was made perfect by our host Yusef, seemingly there every minute of the day, ever attentive and helpful. we talked to other parties who had to walk 30 minutes just to get near the centre but our adventures started as soon as we left the riad
Alan
4 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
JOSE
24 jun 2024
JOSE
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Eva
Reisde met familie
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Estancia acogedora y tranquila
El riad es humilde y precioso a la vez. Nuestra habitación era amplia a la vez que acogedora, limpia y decorada, con baño individual propio.
Tanto el baño como la habitacion tienen ventanas que dan al patio interior. El patio interior es precioso y tranquilo.
El chico que lleva el riad es super agradable y servicial, te acompaña donde necesites y siempre está dispuesto para cualquier necesidad. El desayuno incluido muy rico variado.
De verdad repetiría en esta estancia porque nos sentimos acogidas y muy bien atendidas.
Un 10 de 10.
Eva
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Jessica
Reisde met een groep
21 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Adnane was fantastic and made our stay very enjoyable, beautiful place and safe area, I totally recommend!
Jessica
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 apr 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Zimmer sehr klein und dunkel, Dachterrasse nicht nutzbar
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
wie 1001 Nacht mit super nettem Team nah an allem, was man sehen will
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Keila
22 nov 2018
Riad muito aconchegante! Precisei fazer um telefonema após as 22h e embora o recepcionista não tenha gostado, me atendeu prontamente.
Keila
2 nachten verbleven in november 2018
8/10 – Goed
amalfi, cestas
19 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riad typique pour celui qui veut découvrir la médina et ses souks. Très proche de la fameuse place très animée en soirée.
Un personnel toujours disponible et aimable.
Seul petit reproche, un peu difficile à trouver la première fois.
amalfi
7 nachten verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Endroit calme et tranquille bienvenu dans le stress de Marrakech
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hübsches kleines traditionelles Riad direkt in der Medina, traditionell eingerichtet, Personal sehr nett und bemüht, der Besitzer war jeden Tag ab und zu vor Ort, außer einem Hallo auf französisch hat er kein Wort mit uns gewechselt. Zwei Tage vor unserer Abreise mussten wir für 1 Nacht das Riad wechseln, da es ein "Systemfehler" gab. Das konnte uns der Besitzer auch nicht persönlich mitteilen, sondern nur durch seine Angestellten. Es war auch nicht möglich die Neuankömmlinge in ein anderes Riad zu bringen, zu keiner Zeit war der Besitzer zugegen, um das zu regeln. Von einer Kostenreduzierung, für Angebote des Riads die wir in Anspruch nahmen, sah der Besitzer auch ab. Es wurde uns dann ein Kostenloses Abendessen angeboten, auf Nachfrage, ob man stattdessen ein Abendessen von der Rechnung streichen könnte, wurde dies auch verneint, warum konnte er uns auch nicht richtig erklären, angeblich weil es schon im System sei. Als wir am nächsten Tag zurück kamen, lief der Besitzer auch nur mit einem Bonjour an uns vorbei und konnte sich auch da nicht einmal persönlich entschuldigen. Das Personal selber war spitze.
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riad céntrica, personal amable y habitación cómoda.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Double-booked
WARNING! They double-book. During my stay here I got transferred to a much worse Riad because the owner claimed he forgot that a family of three was arriving and needed my room. I then backtracked the reviews and this seems to have happened more than once. So if you want to keep your room, don't choose this place. Sad, because otherwise my stay here was fine.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
mael, paris
26 feb 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beau riad avec un personnel extra.
C'est un endroit charmant , un peu difficile à trouver la première fois. Le personnel est vraiment à l'écoute et font tout pour qu'on se sente bien dans la ville
mael
3 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
jerome
3 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super Ryad
Très content de notre séjour au Ryad Dalia ! Au cœur de la médina, personnel familial et au petit soin. Très bon petit déjeuner
jerome
3 nachten verbleven in januari 2018
10/10 – Uitstekend
Liza, Poole, England
21 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely Riad, perfect location, cosy & comfortable
I chose this Riad for it's location, a mere 15 minute walk through the souks to the square yet extremely quiet and away from all the hustle and bustle. We booked the transfer to and from the Airport with them and it was so much easier. On arrival we were greeted by Oufa, she was so warm and friendly, gave us a map of how to get down to the square and made sure we had all we needed. The BEST meal we had during our stay was here at the Riad, absolutely delicious beef with apricots and prunes! The room was cosy and welcoming, we slept VERY well and the room was not cold - there is air con that we used after a shower and sometimes at night. Lovely shower, lots of hot water and pressure is great. Our room was just off the courtyard and it was lovely to open the doors in the morning while we had breakfast outside. Wifi signal was good in the room, breakfast was lovely and served at whatever time we woke up! The walk back in the evenings was pleasant, there is a security guard that walks you all the way to the Riad door after a certain time, we felt really safe the whole time. We will definitely be returning, hopefully soon!
Liza
4 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
Udo, Nähe Frankfurt
2 okt 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein etwas verstecktes Riad mitten in Marrakesch
Es war nicht so leicht das Riad zu finden. Aber mit Hilfe hat es vorzüglich funktioniert. Der Weg durch den Souk ist sehr gewöhnungsbedürftig. Wir haben uns auch verlaufen. Letztendlich aber eine tolle Erfahrung.
Marrakesch mit der gesamten Umgebung ist in jedem Fall eine Reise wert.
Udo
5 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nos cambiaron de riad. No estuvimos en el Dalia, si no en el Shaloma. Por tanto, las puntuaciones son para el riad Shaloma
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Wolfgang, Wien
5 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wunderschöner traditioneller Riad
Der Shuttlefahrer hat uns zu Fuß durch die engen und Zauberhaften Gassen der Medina geführt, um in diesem versteckten Riad zu landen. Der Riad ist Mitten in der Medina sehr ruhig gelegen, und bietet mehr als nur einen Hauch von Tausend und einer Nacht. Die Ausstattung ist traditionell schön und gediegen, Mohammed und seine angestellten sehr freundlich und angenehm. Wir waren über die Weihnachtsfeiertage 2015-2016 eine Woche dort, es war eine Wohnerlebnis der besonderen Art für meine beiden Töchter meine Frau und mich, und wir haben in der Ruhe des Riads so gut geschlafen wie schon lange nicht mehr.
Wolfgang
6/10 – Redelijk
Nerijus, London
17 dec 2015
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
3 night stay
Nice and very authentic hotel, for example there are no doors to bathroom (WC) just curtains... Hotel description is not very accurate so had to discuss some issues. Limited English, but staff very kind and helpful. We've stayed for 3 nights there.
Nerijus
10/10 – Uitstekend
Guirane, PARIS/DAKAR
14 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
EXCELLENT
TRES BIEN
Guirane
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité/prix
Riad au centre environ de la medina. Personnel sympathique. Belle chambre plutôt calme. Bon rapport qualité/prix à 20e+2,5e de taxes
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruhige oase
Freundlich familiärein Atmosphäre ruhige Insel in quirligen marrakech