Riad Christina

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Familie suite, privébadkamer (Lavande)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, privébadkamer (Chambre Coriandre)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(6 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, privébadkamer (Chambre Paprika)

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, privébadkamer (Chambre Gingembre)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, privébadkamer (Chambre Cannelle)

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, privébadkamer (Chambre La Menthe)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Riad Christina ligt in Marrakech in de historische wijk. Museum Dar Si-Saïd en Marrakech Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Jemaa el-Fnaa en Bahia Palace. Tuinen van Agdal en Menara-tuinen mag je zeker niet missen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Meer riads in Marrakech
Kaart
136 Deb Jedid Derb Dabachi, Medina, Marrakech, 40040

In de buurt

  • Een levendige openbare markt met talloze kraampjes en mensen.
    Jemaa el-Fnaa
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een binnenplaats met een fontein, omgeven door weelderige begroeiing en traditionele architectuur.
    Bahia Palace
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een traditioneel gebouw met boogvormige deuropeningen, een balkon met versierde reling en plantenpotten.
    Marrakech Museum
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een toren met een minaret, een zonsonderganglucht en een stadsgezicht met gebouwen.
    Koutoubia-minaret
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Museum Dar Si-Saïd
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Marrakesh - 17 min. rijden
  • Marrakech (RAK-Menara) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Argana
    10 min. wandelen
  • Grand Terrasse Du Cafe Glacier
    9 min. wandelen
  • Chez Lamine Hadj Mustapha
    8 min. wandelen
  • Iraki Shawarma
    6 min. wandelen
  • Naranj
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Riad Christina

  • Riad vlak bij Jemaa el-Fnaa
  • Riad Christina bevindt zich dicht bij Museum Dar Si-Saïd en Bahia Palace en biedt een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een dakterras. Geniet van een Turks bad/hammam om tot rust te komen en verwen jezelf met een manicure/pedicure, een gezichtsbehandeling of een massage. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een bibliotheek.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een binnenzwembad en een kinderzwembad
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, barbecues en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
    • Een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • (kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Binnenzwembad
  • Kinderzwembad
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Binnenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderzwembad
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Buiten

  • Barbecue
  • Dakterras
  • Picknickplaats
  • Tuin

Spa

  • Body scrubs
  • Body wraps
  • Gezichtsbehandelingen
  • Manicures/pedicures
  • Massage
  • Turks bad

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang

Meer

  • 1 etage
  • 1 gebouw
  • Roken is niet toegelaten
  • Traditionele architectuur

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Eten en drinken

  • 24-uurs roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Geluiddichte kamers
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15.00 per kamer (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Beschikt Riad Christina over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Riad Christina?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Riad Christina inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Riad Christina uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Riad Christina een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per kamer.

Waar staat Riad Christina?

Deze riad ligt in Medina, op 10 minuten wandelen van Museum Dar Si-Saïd, Jemaa el-Fnaa en Bahia Palace. Ook Marrakech Museum en Paleis El Badi liggen op 15 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.