Gehele woning·Particuliere eigenaar
private Villa Marrakech : Villa nahellan
Villa met een binnenzwembad, in de buurt van Jemaa el-Fnaa
Fotogalerie voor private Villa Marrakech : Villa nahellan





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 207
inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa individuelle avec piscine privée,
Villa individuelle avec piscine privée,
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
8.4 van 10, Zeer goed, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in Medina, een wijk in Marrakech. Tanneries en Les Bains de Marrakech zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Jemaa el-Fnaa en Place Des Epices. Jardin Majorelle en Le Jardin Secret zijn ook een bezoek waard.
Marrakech, tensift el houze
In de buurt
- Le Jardin Secret - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Jemaa el-Fnaa - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Bahia Palace - 17 min. wandelen - 1.4 km
- Koutoubia-minaret - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Jardin Majorelle - 4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Jardin - 7 min. wandelen
- The Moorish - 9 min. wandelen
- Terrasse des Épices - 8 min. wandelen
- L'mida Marrakech - 8 min. wandelen
- Terrasse Bakchich - 5 min. wandelen








