Dar Gueliz bevindt zich in Gueliz, een wijk in Marrakech, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bab Doukkala-plein en Bab El Djedid. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Jardin Majorelle en Centre Culturel Français een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Dar Gueliz ligt vlak bij Jardin Majorelle en biedt gasten een terras, een kunstgalerij ter plaatse en een shoppingcenter ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dar Gueliz hebben veel comfort met luxe beddengoed en airconditioning, bovenop leuke voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 40 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Keuken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met satellietzenders
Kunstgalerij
Buiten
Terras
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (74 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Winkelcentrum
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
6 units
Gebouwd in 2016
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Houd er rekening mee dat deze accommodatie stelletjes bij aankomst om een geldige huwelijksakte kan vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dar Gueliz?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Dar Gueliz inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dar Gueliz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Dar Gueliz?
Dit aparthotel ligt in Gueliz, op 5 minuten wandelen van Winkelcentrum Carré Eden en Marrakech Plaza. Jemaa el-Fnaa ligt op 2,7 km. Centraal Station Marrakesh ligt op 13 minuten wandelen.