Aparthotel·Particuliere eigenaar

Dar badi

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Kameropties

Eenvoudige eenpersoonskamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 kingsize bed

Eenpersoonskamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Eenvoudige tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de baai
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Dar badi ligt in Agdal, een wijk in Marrakech. Bezoek Bahia Palace en Bab Agnaou, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Jemaa el-Fnaa en Al Mazar Winkelcentrum. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Meer aparthotels in Marrakech
Kaart
Dar lahna Tasoultante, Saada, Marrakech, Marrakesh-Safi, 40000

In de buurt

  • Avenue Mohammed VI
    Avenue Mohammed VI
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Tuinen van Agdal
    Tuinen van Agdal
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Circuit Moulay Al Hassan
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Al Mazar Winkelcentrum
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Cinéma Mégarama
    3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Marrakesh - 13 min. rijden
  • Marrakech (RAK-Menara) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Boucherie Hammoud
    8 min. rijden
  • Bo Zin
    5 min. wandelen
  • Dar Soukkar
    7 min. wandelen
  • Café Momento
    7 min. rijden
  • Bladna
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Dar badi

Dit rookvrije aparthotel beschikt over een 24-uurs receptie, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel biedt gratis wifi, een microgolfoven, en een televisie met kabelzenders. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dar badi heeft 973 kamers. Er is een televisie met kabelzenders. In dit aparthotel in Marrakech is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Je kunt gebruikmaken van de gemeenschappelijke keuken. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Toegang tot gemeenschappelijke keuken

Eetopties

  • Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: MAD 40 voor volwassenen en MAD 25 voor kinderen

Slaapkamers

  • Hypoallergeen beddengoed

Entertainment

  • Tv van 35 cm met kabelzenders

Buiten

  • Terras

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Huishoudservice op verzoek

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 973 units
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: MAD 11.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer MAD 40 voor volwassenen en MAD 25 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dar badi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Dar badi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Dar badi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Dar badi?

Dit aparthotel ligt in Agdal, op 15 minuten wandelen van Avenue Mohammed VI en Circuit Moulay Al Hassan. Ook Tuinen van Agdal en Cinéma Mégarama liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Dar badi

2,0

2,0

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Stian

Negatief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in november 2022