Gehele woning·Particuliere eigenaar

DAR ELWALI ROUTE WARZAZT

Fotogalerie voor DAR ELWALI ROUTE WARZAZT

Een traditionele Marokkaanse binnenplaats met houten deuren, betegelde vloeren en een kleine tafel met stoelen.
Een klassiek interieur met een houten tafel, stoelen en een vloer met patroon.
Een meerlaags interieur met een trap, gedetailleerde houten deuren en een balkon met een smeedijzeren hekwerk.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, een betegelde vloer en een decoratief raam.
Een zwembadgedeelte met ligbedden, een tafel en een stenen muur.

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 222
inclusief belastingen en toeslagen
26 jul - 27 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

DAR ELWALI ROUTE WARZAZT

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • DAR ELWALI ROUTE WARZAZT heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze villa zijn:
  • Een buitenzwembad
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT hebben leuke bijkomstigheden zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 3 badkamers met badkuipen en douches

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad
  • Douche

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

deze villa ligt in Ait Faska. Jemaa el-Fnaa en Winkelcentrum Menara zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Openbaar Park van Ait Ourir en Ourika Vallei verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Ait Faska
Meer villa's in Marrakech
Kaart
Chwiter, Marrakech-Safi

In de buurt

  • Een binnenplaats met een fontein, omgeven door weelderige begroeiing en traditionele architectuur.
    Bahia Palace
    43 min. rijden - 33.8 km
  • Een traditioneel gebouw met boogvormige deuropeningen, een balkon met versierde reling en plantenpotten.
    Marrakech Museum
    45 min. rijden - 34.2 km
  • Een levendige openbare markt met talloze kraampjes en mensen.
    Jemaa el-Fnaa
    45 min. rijden - 34.2 km
  • Openbaar Park van Ait Ourir
    18 min. rijden - 10.0 km
  • Amelkis Golf Club
    36 min. rijden - 28.4 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Marrakesh - 42 min. rijden
  • Marrakech (RAK-Menara) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Winart
    17 min. rijden
  • Wanina Café et Restaurant
    18 min. rijden
  • الــبــســـتـــان
    16 min. rijden
  • Le Coq Hardi
    16 min. rijden
  • Café TILILIT
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt DAR ELWALI ROUTE WARZAZT over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT?

Vandaag, 25 jul. 2026, kost een verblijf bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 222, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij DAR ELWALI ROUTE WARZAZT uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat DAR ELWALI ROUTE WARZAZT?

Deze villa in Ait Faska ligt op 10,2 km van Openbaar Park van Ait Ourir en op 10,2 km van Ourika Vallei. Ook Amelkis Golf Club en Saffron Garden liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen over DAR ELWALI ROUTE WARZAZT