Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Malaa'ika for 20 people
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een spelletjesruimte. Je vindt er ook een tuin. Deze villa heeft 9 slaapkamers en biedt gratis wifi en een omheinde privétuin. De keuken heeft een koelkast en een oven, terwijl een privézwembad en een open haard enkele luxe voorzieningen zijn. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een open haard. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
In deze villa in Oulad Hassoune is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
9 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
9 badkamers
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Spellen
Stereo-installatie
Buiten
Omheinde tuin
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Naast een golfbaan
Op het platteland
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Golf
Optionele golfprivileges
Spelletjesruimte
Tennis
Verwarmd zwembad
Golfbaan in de buurt
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Merci de respecter le voisinage.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Merci de respecter le voisinage.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in het stadscentrum en naast een golfbaan in Oulad Hassoune. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Joodse begraafplaats Miaara en Bahia Palace. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Ksar Char-Bagh Hammam en Tanneries. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Oulad Hassoune
Beschikt Villa Malaa'ika for 20 people over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Malaa'ika for 20 people?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Malaa'ika for 20 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Malaa'ika for 20 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Malaa'ika for 20 people?
Deze sportieve villa ligt in het centrum van Oulad Hassoune, op 20 km afstand van Musée de la Palmeraie, Ksar Char-Bagh Hammam en Joodse begraafplaats Miaara. Ook Bahia Palace en Slat al-Azama Synagogue liggen op 20 km afstand.