Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Arf 2 Marrakech
Dit appartement beschikt naast een buitenzwembad over gratis parking en meertalig personeel. Dit appartement is voorzien van een plasmatelevisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een balkon en een zitruimte zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen.
Dit appartement heeft 2 kamers met airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke plasmatelevisie van 32 inch heeft satellietzenders.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Plasma-tv van 32 inch met satellietzenders
Buiten
Balkon
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Meertalig personeel
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een treinstation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie staat geen alcoholische dranken toe.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Arf 2 Marrakech Apartment
Arf 2 Marrakech Marrakech
Arf 2 Marrakech Apartment Marrakech
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Gueliz, een wijk in Marrakech, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Jemaa el-Fnaa en Winkelcentrum Menara zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Jardin Majorelle. Menara-tuinen en Centre Culturel Français zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
3 Bloc K Résidence Atlas, Avenue Mohamed 6, Marrakech, Marrakech-Safi
In de buurt
Avenue Mohammed VI
1 min. wandelen - 0.1 km
Palais des Congrès
2 min. wandelen - 0.2 km
Marrakech Plaza
13 min. wandelen - 1.2 km
Winkelcentrum Carré Eden
15 min. wandelen - 1.3 km
Casino de Marrakech
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Marrakesh - 14 min. wandelen
Marrakech (RAK-Menara) - 12 min. rijden
Restaurants
% Arabica
7 min. wandelen
nozha by mövenpick
4 min. wandelen
Brunch Terrasses
9 min. wandelen
saray restaurant
5 min. wandelen
Leopard
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Arf 2 Marrakech over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Arf 2 Marrakech?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Arf 2 Marrakech inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Arf 2 Marrakech uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Arf 2 Marrakech?
Dit appartement ligt in Gueliz, op 15 minuten wandelen van Avenue Mohammed VI, Winkelcentrum Menara en Marrakech Plaza. Ook Jemaa el-Fnaa en Jardin Majorelle liggen op 3 km afstand. Centraal Station Marrakesh ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.