Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Twenty Nevern Square Hotel bevindt zich in Centrum van Londen, een wijk in Londen, en ligt vlak bij een metrostation. Natural History Museum en Victoria and Albert Museum (V&A) zijn culturele hoogtepunten. Voor activiteiten in de omgeving ga je naar Wimbledon Tennisclub en Twickenham Stadium. London Eye en Royal Botanic Gardens, Kew mag je zeker niet missen. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Station Earl's Court op 6 minuten wandelen en West Brompton Metrostation op 8 minuten. Bekijk onze reisgids voor Londen
West Brompton Underground Station - 8 min. wandelen
Heathrow Airport (LHR) - 30 min. rijden
Restaurants
Paul
4 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Courtfield
5 min. wandelen
Pret a Manger
4 min. wandelen
Burger King
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Twenty Nevern Square Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Kensington High Street
Niet ver van Olympia Conference and Exhibition Centre en Stamford Bridge Stadium ligt Twenty Nevern Square Hotel, waar je geniet van een tuin, een conferentiecentrum en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en tuinmeubelen
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en een feestzaal
Wasservice, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en lakens van Egyptisch katoen
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (GBP 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: GBP 10 per persoon
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Flexwerkplekken
Vergaderruimte
Buiten
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
6 treden naar de ingang
Lift (70 centimeter brede deur)
Meer
2 gebouwen
5 etages
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Victoriaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De kamers in het bijgebouw zijn alleen te bereiken via een trap. Liften zijn alleen in het hoofdgebouw beschikbaar.
Reizigers die geen staatsburger van het Verenigd Koninkrijk zijn, dienen een geldig paspoort te overleggen. Voor alle andere gasten van deze accommodatie is formele identificatie verplicht.
Renovaties en sluitingen
Van 16 februari 2026 tot 31 mei 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Het buitengedeelte
Renovatiewerken worden alleen op weekdagen uitgevoerd. Alles wordt in het werk gesteld om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 45.0 per nacht.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 100 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer GBP 10 per persoon
Betaald parkeren: GBP 30 per dag
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: GBP 45.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Twenty Nevern Square Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Twenty Nevern Square Hotel?
Vandaag, 21 jun. 2026, kost een verblijf bij Twenty Nevern Square Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 28 jun. 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 30 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Twenty Nevern Square Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Twenty Nevern Square Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Twenty Nevern Square Hotel?
Dit hotel ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Cromwell Road en Kensington High Street. Ook Olympia Conference and Exhibition Centre en Natural History Museum liggen op 2 km afstand. Station Earl's Court ligt op 6 minuten wandelen en naar West Brompton Metrostation is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Twenty Nevern Square Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 489 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
489
Gastenscore: 8 - Goed. 355 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
355
Gastenscore: 6 - Redelijk. 105 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
105
Gastenscore: 4 - Matig. 34 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
34
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
17
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Locatie is super en hotel is keurig en schoon
Ronald
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hubertud
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer was goed. De badkamer goed en schoon. Smaakvol ingericht hotel, niet te groot. Wel erg gehorig.
Hubertud
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katrien
16 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charmant hotel
Ondanks dat onze kamer aan de kleine kant was, was alles aanwezig wat we wilden. Uiteindelijk ben je niet vaak in je hotelkamer wanneer je een citytrip doet. Bovendien was de kamer erg proper, elke dag netjes het bed opgemaakt en propere handdoeken. Als er één dingetje is: het is enkel glas in de ramen, waardoor je het verkeer van een drukke straat verderop goed hoort.
Voor het ontbijt was er voldoende keuze, maar het is geen enorm uitgebreid buffet. Wij vonden het oké.
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
Katrien
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jay
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room and in a great quiet location
Jay
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gary
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean Room: the staff were extraordinarily helpful and friendly.
Gary
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yvonne
18 apr 2026
Positief: Netheid
Breakfast is continental and very fresh.
Yvonne
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Harry
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Room is tiny and bed is small. But, staff is great. Very close to subway.
Harry
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fidelma
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this little hotel, clean cute abd convenient.
Fidelma
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
IAN
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location 5-6 minutes walk from Earls Court tube station. Building is a 19th century townhouse converted to hotel. Small rooms, excellent air conditioning , quiet, nice garden square. Elevator. Great staff. Would definitely stay again.
IAN
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donald
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top marks on all counts
Donald
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anthea
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff were fantastic. The hotel was quiet, the rooms were lovely, and the hotel is only a few minutes from Earl's Court underground station, so easy to get where we wanted to go. The wi-fi was a bit slow, but that was the only concern.
Anthea
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donald
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top marks on all counts
Donald
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
25 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent staff team, good accommodation with good amenities and an excellent continental breakfast.
David
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tania
9 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous hotel in a lovely quiet location.
Tania
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dave
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
100% as always!
Dave
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Camilla
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rummen är fräscha och personalen trevlig.
Camilla
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maggie
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Veronica on reception was considerate as I had a serious moment... couldn't find photo ID. Don't forget to bring as they are a small hotel. She was caring asking housekeeper to show me my room. Room 22 matched my needs as it is not near stairs nor lifts.
I loved the marble tiled shower room, good fittings & being a Rituals fan, toiletries well received. I loved the lush bed linen, 4 poster bed & underfloor heating.
Maggie
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
敦子
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
小さくて清潔可愛らしいホテル。スタッフも優しく過剰でないサービスが居心地よいお気に入りホテルです。
敦子
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andy
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Spotless room, great staff and fab location, right near the tube.
Andy
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kieran
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Underrated in the heart of London
Lovely hotel, great location, very friendly staff.
Kieran
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Christophe
13 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I expected better based on the descriptions
Christophe
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
monica
6 mrt 2026
Yes
monica
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
pearl
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great quaint little place, good breakfast, easy access to transport
pearl
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Saleem
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice quiet location
Friendly staff nice big room with balcony nice breakfast
Saleem
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
13 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hôtel très bien placé, juste à côté de la station de métro Earl's court. Les chambres sont très confortables et propres. Le petit déjeuner superbe. Nous avons été très bien accueillis. Nous recommandons.