Dit rookvrije appartement heeft niet alleen parking, maar ook een droogkuis/wasserijservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl 2 badkamers en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Dit appartement heeft 4 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (GBP 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: GBP 25 als je incheckt tussen 19.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: GBP 300.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: GBP 20 per dag
Toeslag voor late check-in: GBP 25 als je incheckt tussen 19.00 uur en middernacht
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hampton Residence London
The Hampton Residence London
Hampton Residence
London The Hampton Residence Apartment
Hampton Residence Apartment London
Hampton Residence Apartment
Apartment The Hampton Residence London
Apartment The Hampton Residence
The Hampton Residence London
The Hampton Residence Apartment
The Hampton Residence Apartment London
Over deze buurt
dit appartement ligt in Southwark, een wijk in Londen. Oxford Street en Borough Market zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Thames River. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Royal Albert Hall of Stamford Bridge Stadium. Bekijk onze reisgids voor Londen
London Elephant and Castle Station - 5 min. wandelen
Station Elephant & Castle - 5 min. wandelen
Londen (LCY-London City) - 38 min. rijden
Restaurants
Pret A Manger
3 min. wandelen
GAIL's Bakery
4 min. wandelen
Dragon Castle
3 min. wandelen
Change Please
3 min. wandelen
Theo's Pizzeria
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Hampton Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij The Hampton Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van GBP 25 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Hampton Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Hampton Residence?
Dit appartement ligt in Southwark, op 2 km afstand van St. Thomas' Hospital, Borough Market en Westminster Bridge. Ook The Shard en London Eye liggen op 3 km afstand. Station Elephant & Castle en London Elephant and Castle Station liggen op 5 minuten wandelen.