Geheel appartement

Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Kensington High Street en Oxford Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar London Eye en Natural History Museum. ZSL London Zoo en Royal Botanic Gardens, Kew mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer appartementen in Londen
Kaart
99 Oakley Street, London, England, SW3 5NR

In de buurt

  • King's Road
    King's Road
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Thames River
    Thames River
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Battersea Park
    Battersea Park
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Chelsea Flower Show
    Chelsea Flower Show
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Sloane Square
    Sloane Square
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • West Brompton Underground Station - 4 min. rijden
  • South Kensington Underground Station - 14 min. wandelen
  • Londen (LCY-London City) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Hagen
    4 min. wandelen
  • PizzaExpress
    7 min. wandelen
  • Bluebird Chelsea
    6 min. wandelen
  • The Cadogan Arms
    4 min. wandelen
  • Alley Cats Pizza
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea

  • Appartement vlak bij Thames River
  • In de omgeving van Sloane Square en Victoria and Albert Museum (V&A) ligt Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea, waar je geniet van een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea hebben leuke bijkomstigheden zoals open haarden en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • 2 badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Televisies van 20 inch met digitale zenders
    • Terrassen, keukens en vaatwassers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten ontvangen 2 weken voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en 48 uur voor de check-in toegangsinstructies.
Je ontvangt een e-mail van de accommodatie met de betalingsinstructies van de schadeborg. De schadeborg dient binnen 24 uur na het boeken via een veilige link te worden voldaan.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious Designer 2 Bedroom Maisonette With Garden in Chelsea?

Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Thames River en Sloane Square. Ook Victoria and Albert Museum (V&A) en Natural History Museum liggen op 2 km afstand. South Kensington Underground Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Sloane Square Underground Station is het 15 minuten wandelen.