Geheel appartement

Rahal Hackney | Double Room Shared washroom

Fotogalerie voor Rahal Hackney | Double Room Shared washroom

Een netjes opgemaakt bed met een witte deken en twee blauwe handdoeken. Er staat een witte nachtkastje met lades en een witte stopcontact op de vloer.
Een kleine keuken met een wasmachine, fornuis en spoelbak.
Een kleine keuken met witte kasten, een gasfornuis, een magnetron en een koelkast.
Een slaapkamer met een houten garderobe, een radiator en een netjes opgevouwen witte handdoek op het bed.
Een badkamer met toilet, wastafel en douche met glazen wand.

Beoordelingen

6,4 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rahal Hackney | Double Room Shared washroom

  • Comfortabele accommodatie: Rahal Hotel Hackney London in Londen biedt een homestay-ervaring met gratis wifi, privé in- en uitcheckservices en een gedeelde keuken. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, thee- en koffiefaciliteiten, gratis toiletartikelen, een waterkoker en een kledingkast.

    Gunstige locatie: De accommodatie ligt op 9 km van London City Airport, op 17 minuten lopen van Victoria Park en op 1,7 km van London Stadium. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere Westfield Stratford City (3,3 km), de Tower of London (7 km) en een ijsbaan en mogelijkheden om te varen in de omgeving.

    Lokale voorzieningen: Gasten kunnen genieten van een gedeelde keuken, een eigen badkamer en een comfortabele omgeving. Het receptiepersoneel spreekt Engels, wat zorgt voor een aangenaam verblijf.
    De accommodatie bestaat uit meerdere gastenverblijven De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen Om ons eigendom te beschermen en het welzijn van onze gasten te waarborgen, kunnen personen onder de 18 jaar gevraagd worden om aanvullende verificatie om het doel van hun verblijf te verduidelijken. Voor uw gemoedsrust en om eventuele onvoorziene schade te dekken, verzoeken wij vriendelijk om een borg. Dit proces wordt naadloos beheerd via het Airbnb Resolutie Centrum, onafhankelijk van ons bedrijf. Het bedrag van de borg is afgestemd op de duur van uw verblijf, seizoensgebonden overwegingen en de grootte van uw groep. We handhaven een rookvrije omgeving binnen het pand. Indien dit beleid niet wordt nageleefd, zullen er extra kosten in rekening worden gebracht. Wij omarmen de geest van gemeenschap en gedeelde ervaringen; echter moet ons eigendom met respect en overweging voor anderen worden genoten. We verbieden strikt feesten of storend gedrag. Om deze standaard te handhaven, hebben we geluids- en warmtesensoren geïnstalleerd om niet-geautoriseerde bijeenkomsten of extra gasten te detecteren. Mochten deze alarmen worden geactiveerd, dan zal ons beveiligingsteam ingrijpen, wat invloed kan hebben op uw borgsom. Om het comfort van iedereen te waarborgen, hanteren we een stiltebeleid van 22:00tot 6:00 , zodat alle gasten van een rustige omgeving kunnen genieten.
    Indeling: open keuken(waterkoker), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, wastafel, toilet, strijkplank, strijkijzer, haardroger, Beddengoed inbegrepen, Handdoeken/beddengoed (incl.)), Receptie, EHBO-post, TV, douche, parking, strijkplank, Alarm, , , , , Carbon monoxide detector, Emergency exit, Long term stays allowed

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; Inclusief
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Aanwezig

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Aanwezig
    Wifi; Gratis
    Parkeren; Included

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Stratford, een wijk in Londen, en ligt in een landelijke omgeving. ABBA Arena en Brits museum zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Oxford Street en Westfield Stratford City. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij London Stadium of ExCeL Exhibition Centre. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer appartementen in Londen
Kaart
London

In de buurt

  • Een park met een fontein, een vijver en een regenboog.
    Victoria Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een grote rode metalen constructie met een rond uitkijkplatform voor een blauwe lucht met wolken.
    Queen Elizabeth Olympic Park
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een stadion omringd door moderne gebouwen en autowegen.
    London Stadium
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een grote kerstboom in een winkelcentrum, versierd met verlichting.
    Westfield Stratford City
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Copper Box Arena
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Bow Church - 3 min. rijden
  • London Hackney Wick Station - 7 min. wandelen
  • Londen (LCY-London City) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Beer Merchants Tap
    7 min. wandelen
  • The Roasting Shed
    9 min. wandelen
  • The Lord Napier Star
    6 min. wandelen
  • Howling Hops Tank Bar
    10 min. wandelen
  • Zula Grill
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rahal Hackney | Double Room Shared washroom?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Rahal Hackney | Double Room Shared washroom inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rahal Hackney | Double Room Shared washroom uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Rahal Hackney | Double Room Shared washroom?

Dit appartement ligt in Stratford, op 2 km afstand van Victoria Park, London Stadium en Westfield Stratford City. Ook Queen Elizabeth Olympic Park en ABBA Arena liggen op 3 km afstand. London Fields Station ligt op 27 minuten wandelen en naar Pudding Hill Lane DLR Station is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

6,4