Quartz House

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Four-Bedroom Apartment

  • Max. aantal: 6

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Quartz House ligt in Barnes, een wijk in Londen. Natural History Museum en Royal Albert Hall zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Harrods en Kensington High Street. Ga naar Stamford Bridge Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor London Eye, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Kaart
Gerard Road, Richmond upon Thames, Greater London, SW13 9RG

In de buurt

  • Londen toont historische architectuur, een rivier of beek en kasteel of paleis
    Thames River
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Thames Path
    Thames Path
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • The Royal Onservatory in Greenwich, London is home to the Prime Meridian line and a fantastic little museum about time and navigation. Set on top of a hill, you get a great view of the city as well!
#london #england
    University of Roehampton London
    9 min. rijden - 3.0 km
  • London Wetland Centre
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Eventim Apollo
    11 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Station East Putney - 6 min. rijden
  • Barnes Bridge Station - 10 min. wandelen
  • Heathrow Airport (LHR) - 31 min. rijden

Restaurants

  • The George and Devonshire
    8 min. rijden
  • GAIL's Bakery
    4 min. wandelen
  • The Sun Inn
    5 min. wandelen
  • The Crossing
    17 min. wandelen
  • The Red Lion, Barnes
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Quartz House

Hotel vlak bij Thames River
Quartz House heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Quartz House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Quartz House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Quartz House?

Dit hotel ligt in Barnes, op 0,3 km van Thames River en op 4 km van Kensington High Street. Ook Eventim Apollo en King's Road liggen op 5 km afstand. Barnes Bridge Station ligt op 10 minuten wandelen en naar London Barnes Station is het 14 minuten wandelen.