10/10 – Voortreffelijk
Hielko






Een terras, shoppen ter plaatse en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij One Hundred Shoreditch. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Kaso Bar and Kitchen, serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse.





































Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Voor huisdieren betaal je een toeslag van GBP 35 per huisdier, per verblijf, naast een borgsom van GBP 50 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 50.0 per nacht.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van GBP 50 per verblijf en een toeslag van GBP 35 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij One Hundred Shoreditch van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 258, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost GBP 55 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Dit hotel ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Brick Lane en Liverpool Street. Ook Tower of Londen en Tower Bridge liggen op 3 km afstand. Shoreditch High Street Overground Station ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Old Street Underground Station is het 11 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



