Geheel appartement

Mayfair Apartment

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Mayfair Apartment

Voorkant van accommodatie
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Ingang binnen
Appartement, 1 slaapkamer | Dineren op de kamer
Appartement, 1 slaapkamer | Kamervoorziening

Beoordelingen

4,4 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mayfair Apartment

Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een wasmachine en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Londen is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Nearby hotel].
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: GBP 100 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Mayfair Apartment London
Mayfair Apartment Apartment
Mayfair Apartment Apartment London
Mayfair Apartment Apartment London
Mayfair Apartment Apartment
Mayfair Apartment London

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Buckingham Palace en Marble Arch zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Kensington Gardens. Ga naar Royal Albert Hall om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor London Eye, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer appartementen in Londen
Kaart
18 Sherperd Street, London, England, W1J 7JG

In de buurt

  • Piccadilly
    Piccadilly
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Green Park
    Green Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Park Lane
    Park Lane
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Hyde Park
    Hyde Park
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Buckingham Palace
    Buckingham Palace
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Tottenham Court Road - 4 min. rijden
  • Green Park Underground Station - 5 min. wandelen
  • Londen (LCY-London City) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Kayu
    1 min. wandelen
  • Ferdi
    1 min. wandelen
  • Mamounia Lounge
    1 min. wandelen
  • Burger & Lobster Mayfair
    2 min. wandelen
  • Queens of Mayfair
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Mayfair Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Mayfair Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Mayfair Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Mayfair Apartment?

Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 10 minuten wandelen van Piccadilly en Hyde Park. Ook Buckingham Palace en Piccadilly Circus liggen op een kwartiertje wandelen. Green Park Underground Station ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Hyde Park Corner Underground Station is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen over Mayfair Apartment

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 13 beoordelingen

4,6

Netheid

6,4

Locatie

5,2

Personeel en service

3,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien pour la localisation, pour le reste c'est très médiocre et non conforme à l'annonce
3 nachten verbleven in november 2018

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service, comfort kamer

Great value and location, difficulty sleeping

We had a great stay and the apartment was bigger than we expected and in a great location. The apartment itself was like uni digs, only the important things were clean; kitchen, beds and bathroom. At night I couldn't sleep because there's a large window above the entrance door and the light in the Galway was on all night. I eventually went into the communal corridor and pressed buttons until the light went out. A curtain across that window would be great.
1 nacht verbleven in oktober 2018

6/10 – Redelijk

Elke, Stuttgart

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

Tolle Lage, aber heruntergekommenes Appartement

Die Lage ist toll, 10 Minuten zu Fuß zum Piccadilly Circus, fünf Minuten zum Buckingham palace. Die Gegend ist nett mit tollen Pubs und Restaurants. Das Appartement ist sehr heruntergekommen und nur sehr oberflächlich geputzt. Stellenweise eklig dreckig. Im Treppenhaus kam uns eine große Schabe entgegen. Der Check in hat gut funktioniert
3 nachten verbleven in mei 2018

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

AWFUL

We arrived at Apartment as agreed for a one night stay. There was a communication problem in getting the key. However, the apartment was shabby, tired and in no way welcoming. We had no alternative as we had a function to attend and thought we might manage the night and go home. But when we returned there was an awful smell in one of the rooms and despite closing the curtains the light from a Street Light shone into both sides of the Apartment. There was also a noisy fan from the kitchen of the Restaurant below and continued all night. It was not going to be a comfortable night and I think in retrospect we should have given up and gone home. It was not a pleasant experience and so I called the owners - no reply and therefore contacted customer care by phone. They were caring but despite numerous efforts could not find an alternative. As a consequence I was offered of a £100 voucher but still not happy with this experience. Having used Hotels.com for many years at home and abroad this was the pits !
1 nacht verbleven in mei 2018

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

needs fixing

Difficult getting keys. Broken shower. Bedrooms does not darken due to hallway fluorescent light (cannot be switched on or off) shining into hall and bedroom which had glass doors. We had to wear eye shades. Heater leaked when first opened. Drafty.

4/10 – Matig

Fawaz, kuwait

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The location is very good for me but the flat was Not good condition bad smells inside not clean.
8 nachten verbleven in februari 2018

2/10 – Ontzettend slecht

Chi, basel

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nie mehr

Es war sehr mühsam die Schlüssel für das Appartement zu bekommen. Man musste sich anmelden, jedoch nahm keiner das Telefon. Irgendwann nahm dann jemand das Telefon ab und wir vereinbarten ein Treffen für die Schlüsselübergabe. Wir mussten fast eine Stunde auf die Schlüssel warten. Das Zimmer sah auf den ersten Blick gut aus. Als man aber genauer hinschaute fand man auf dem Boden gebrauchte Taschentücher usw. Das Mobiliar war beschädigt. Die Lage war sehr zentral. Nur leider konnte man nicht schalfen weil Tag und Nacht ein unerträglicher Lärm mich störte. Leider wusste ich nicht voher dieser ständiger Lärm kam, jedoch denke ich das es mit der Lüftung des unterhalb befindenden Restaurant taurant zutun hatte. Wer bei Lärm nicht schlafen kann, sollte auf keinen Fall hier buchen.
2 nachten verbleven in februari 2018

2/10 – Ontzettend slecht

Gemma

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

The worst

The WORST! No visible from street, no reception, stood waiting for 30 mins in the cold before I could get in Room on top floor was hot, flooded with light as the door is glass. WIFI didn’t work and there is NO TOILET! Wouldn’t stay again
1 nacht verbleven in december 2017

6/10 – Redelijk

Kimberly

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Not a hotel

Not a hotel. Difficulty getting key. Clean. Good location
2 nachten verbleven in oktober 2017

4/10 – Matig

vlore

Negatief: Netheid, comfort kamer
Pas bien pas d'eau chaude confort laisse à désirer
5 nachten verbleven in oktober 2017

4/10 – Matig

Ken, Los Angeles

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great location. Not so great apartment.

Perfect neighborhood with many pubs and restaurants. Walk to the major attractions including Buckingham Palace and Westminster Abbey. Staff communicated very well even though they are not onsite. Apartment itself was dirty and poorly furnished. However, it was not expensive. Value for the price was there. If you're looking to be in the middle of it all...for as little $$ as possible, this would be the place.
1 nacht verbleven in oktober 2017

8/10 – Goed

Mg, Paris

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Perfect location

Very central and convenient little flat in a charming area. Nice restaurants and pubs in the street. 5mns from Green Park station Only minus : Sofa bed mattress needs replacement but overall very good experience
5 nachten verbleven in oktober 2017

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

Great location but poor apartment

Apartment not ready when arrived after check in time. Many of the items broken - lights TV Hall light could not be turned off and glass door so could not sleep with constant light
1 nacht verbleven in oktober 2017