Geheel appartement

Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf

Appartement, Meerdere bedden | Balkon
Appartement, Meerdere bedden | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Appartement, Meerdere bedden | 2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Appartement, Meerdere bedden | Woonkamer
Appartement, Meerdere bedden | Woonkamer

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. Geniet van een diep bad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Dit appartement heeft 5 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een vaatwasser.

Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad. In dit appartement in Londen is wifi gratis.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad/douchecombinatie
  • Diep bad
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf inchecken?

Inchecken kan tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Deluxe 2 Bedroom Apartment in Canary Wharf?

Dit appartement ligt in Canary Wharf, op 5 km afstand van Greenwich Park, O2 Arena en ExCeL Exhibition Centre. Ook Thames River en ABBA Arena liggen op 5 km afstand. Station South Quay ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Crossharbour is het 11 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over