Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een zetelbed en een televisie. Verder is de keuken voorzien van een oven en een vaatwasser.
Dit appartement heeft 4 kamers met een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Comfort
Verwarming
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: GBP 78 wanneer je incheckt na 21.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [At the property].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: GBP 495.00 per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 495 te betalen.
Je dient de waarborg binnen 48 uur na het boeken te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: GBP 78 wanneer je incheckt na 21.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
City of Links London
City of Links Apartment
City of Links Apartment London
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Tower of Londen en Tower Bridge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn London Eye en Sky Garden. Ga naar ExCeL Exhibition Centre om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Wassenbeeldenmuseum Madame Tussauds, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen betaling van een toeslag van GBP 78 kun je op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij City of Links uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat City of Links?
Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 10 minuten wandelen van Old Spitalfields Market, Brick Lane en Liverpool Street. Ook Tower of Londen en Sky Garden liggen op een kwartiertje wandelen. Station Aldgate East ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Aldgate is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.