dit appartement ligt in Southwark, een wijk in Londen. Brits museum en O2 Arena zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar London Eye en Natural History Museum. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij ExCeL Exhibition Centre of Tottenham Hotspur Stadium. Bekijk onze reisgids voor Londen
Bright 2 Bedroom Apartment in South East London heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bright 2 Bedroom Apartment in South East London bieden volop comfort met laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bright 2 Bedroom Apartment in South East London?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Bright 2 Bedroom Apartment in South East London inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bright 2 Bedroom Apartment in South East London uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bright 2 Bedroom Apartment in South East London?
Dit appartement ligt in Southwark, op 4,4 km van The Oval en op 10 km afstand van Tower Bridge en London Eye. Ook Tower of Londen en Big Ben liggen op 10 km afstand. Station East Dulwich ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station North Dulwich is het 17 minuten wandelen.