dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Tower of Londen en Tower Bridge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn London Eye en Wassenbeeldenmuseum Madame Tussauds. Ga naar ExCeL Exhibition Centre om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor ZSL London Zoo, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Dicht bij Tower of Londen en Tower Bridge ligt The Liverpool Street Collection, waar gasten onder andere kunnen genieten van een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes, bovenop extra's zoals gratis wifi en keukeneilanden.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 14.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: GBP 75 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Liverpool Collection
Apartment in the Heart of the City
The Liverpool Street Collection London
The Liverpool Street Collection Apartment
The Liverpool Street Collection Apartment London
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Liverpool Street Collection?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Liverpool Street Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 14.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Liverpool Street Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Liverpool Street Collection?
Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 10 minuten wandelen van Liverpool Street en Brick Lane. Ook Tower of Londen en Tower Bridge liggen op 2 km afstand. Station Aldgate East ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Aldgate is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.