Fotogalerie voor 5th floor, view ski slopes, balcony, tv, ski locker, 30m², La Plagne





5th floor, view ski slopes, balcony, tv, ski locker, 30m², La Plagne biedt onder andere een sauna en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 30 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
69202
Over deze buurt
5th floor, view ski slopes, balcony, tv, ski locker, 30m², La Plagne ligt in La Plagne-Tarentaise in de bergen. Les Arcs en Villards (Les Arcs 1800)-skilift zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en Evolution 2 zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals bergbeklimmen, mountainbiken en wandelen.

La Plagne
In de buurt
- Wintersportplaats Aime 2000 - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Belle Plagne-skilift - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Wintersportplaats Paradiski - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Wintersportplaats La Plagne - 4 min. rijden - 1.4 km
- La Plagne-rodelbaan - 5 min. rijden - 4.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Carroley - 29 min. rijden
- Le Bonnet - 16 min. wandelen
- Spitting Feathers - 20 min. wandelen
- Le mouflon - 19 min. wandelen
- Restaurant Odalys résidence prestige front de neige - 8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 5th floor, view ski slopes, balcony, tv, ski locker, 30m², La Plagne
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.