Fotogalerie voor Tizate Sea Sanctuary - Beach Club by Monyxbnb





Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers 84 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Luxury 4BR Oceanfront Condo - Private Beach - Pool
Luxury 4BR Oceanfront Condo - Private Beach - Pool
- Zwembad
- Keuken
- Airconditioning
- Fitnessruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie GOBW8510018C3
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Cruz de Huanacaxtle. Golfclub Naya Vidanta en Cruiseterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Banderas en Playa Bucerias. Los Arroyos Verdes en Waterpark Splash Vallarta zijn ook een bezoek waard.
Cruz de Huanacaxtle, Nay.
In de buurt
- Playa Bucerias - 12 min. wandelen - 1.1 km
- Zondagsmarkt van La Cruz - 16 min. wandelen - 1.3 km
- Marina Riviera Nayarit bij La Cruz - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Plaza de la Cruz - 3 min. rijden - 2.0 km
- El Tigre Golf bij Paradise Village - 7 min. rijden - 6.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La peska - 5 min. rijden
- la ballena blanca - 4 min. rijden
- Amigos - 3 min. rijden
- Vegan Parad-Ice - 3 min. rijden
- Green Tomate - 4 min. rijden