Deluxe beachfront villa with 5 bedrooms and outdoor pool. Amazing sunsets and views. Pets are allowed inside the house, they cannot go out to common areas, except to the beach. The amount of $3500 MXN will be charged as a fine if there is any dog with out a leash or uncollected waste.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Blender
Broodrooster
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5 badkamers
Bad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Contact us for more information about requirements
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa bevindt zich in La Puntilla, een wijk in La Cruz de Huanacaxtle, en ligt vlak bij het strand. Golfclub Naya Vidanta en Cruiseterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Banderas en Playa Bucerias. VidantaWorld en Los Arroyos Verdes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Cruz de Huanacaxtle
Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Intl.) - 31 min. rijden
Restaurants
The Fat Boy, Sea Food
7 min. rijden
JAX Bar & Grill
6 min. rijden
Mariscos El Payo
6 min. rijden
Mr Cream Pancakes & Waffles
7 min. rijden
La Postal
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Deluxe Beachfront Villa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Deluxe Beachfront Villa?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Deluxe Beachfront Villa van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 845, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Deluxe Beachfront Villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Deluxe Beachfront Villa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Deluxe Beachfront Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Deluxe Beachfront Villa?
Deze villa ligt in La Puntilla, op 2 km afstand van Zondagsmarkt van La Cruz en Baai van Banderas. Ook Plaza de la Cruz en Marina Riviera Nayarit bij La Cruz liggen op 2 km afstand.