Japaning Hotel Toji2 ligt in Minami-ku, een wijk in Kyoto. Kawaramachi-straat en Shijo-straat zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Arashiyama Bamboebos en Biwameer. Kyoto Aquarium en Spoorwegmuseum van Kyoto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Japaning Hotel Toji2 ligt in de buurt van Kyototoren en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Japaning Hotel Toji2 hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Koelkasten, microgolfovens en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Microgolfoven
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 7 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Japaning Hotel Toji2 Kyoto
Japaning Toji2 Kyoto
Japaning Toji2
Japaning Hotel Toji2 Hotel
Japaning Hotel Toji2 Kyoto
Japaning Hotel Toji2 Hotel Kyoto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Japaning Hotel Toji2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Japaning Hotel Toji2 zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Japaning Hotel Toji2 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Japaning Hotel Toji2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Japaning Hotel Toji2?
Dit hotel ligt in Minami-ku, op 0,5 km van To-ji-tempel en op 5 km afstand van Kawaramachi-straat en Fushimi Inari Shrine. Kiyomizu Temple ligt op 5 km. Metrostation Nishioji ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Kujo is het 18 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Japaning Hotel Toji2
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,0
Locatie
5,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 apr 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
It's new. It's clean. It's not a hotel.
I booked this through Expedia, using a hotel search. The name "Japaning Hotel2" has the word "hotel" in it. So I thought I was getting a hotel room. This is a house converted into 6 rooms. There is nobody to greet you and figuring out how to get the key out of lockbox was a challenge.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2018
6/10 – Redelijk
Jackson
8 apr 2018
Negatief: Comfort kamer
Tiny room, not value for money, don't book.
2 double beds squeezed into a tiny room. There is barely any space between the beds and the bathrooms. We had to adapt and improvise to make the stay more comfortable (stacking our luggages, shifting the beds to have more spaces), a very uncomfortable stay.