Hotel Omiya ligt in Shimogyo, een wijk in Kyoto. Kyototoren en Markt van Nishiki zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Kawaramachi-straat en Shijo-straat. Ook Kiyomizu Temple en Nijō-kasteel zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Hotel Omiya bevindt zich dicht bij Kyototoren en Markt van Nishiki en biedt een openbaar binnenbad (geen mineraalbron) en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een bagageopslagruimte en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Omiya hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Openbaar binnenbad (geen mineralen)
Yukata (Japanse zomerkimono)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Omiya?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Omiya?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Omiya van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Omiya inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Omiya uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Omiya?
Deze ryokan ligt in Shimogyo, op 10 minuten wandelen van Kawaramachi-straat en Kyototoren. Ook Shijo-straat en Markt van Nishiki liggen op 2 km afstand. Station Gojo ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Kujo is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.