Aoi Hotel Kyoto ligt in Shimogyo, een wijk in Kyoto. Markt van Nishiki en Yasaka-altaar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboebos. Kyoto Gyoen Nationaal Park en Gemeentelijke dierentuin Kyoto zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
146, Tennocho, Kyoto, Kyoto Prefecture, 600-8013
In de buurt
Kawaramachi-straat
1 min. wandelen - 0.1 km
Pontocho-laan
3 min. wandelen - 0.3 km
Shijo-straat
3 min. wandelen - 0.3 km
Markt van Nishiki
7 min. wandelen - 0.7 km
Yasaka-altaar
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Kawaramachi - 4 min. wandelen
Station Sanjo Keihan - 13 min. wandelen
Osaka (ITM-Itami) - 60 min. rijden
Restaurants
地球屋
2 min. wandelen
L'Escamoteur
1 min. wandelen
葱や平吉高瀬川店
1 min. wandelen
アジェ 木屋町団栗店
1 min. wandelen
上る AGARU
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aoi Hotel Kyoto
Hotel vlak bij Kawaramachi-straat
Aoi Hotel Kyoto ligt in de buurt van Gion Corner en Pontocho-laan en heeft veel te bieden.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
Meertalig personeel, een lift en een bagageopslagruimte
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Portier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2015
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Aoi Hotel Kyoto inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Aoi Hotel Kyoto uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aoi Hotel Kyoto?
Dit hotel ligt in Shimogyo, op 5 minuten wandelen van Kawaramachi-straat, Pontocho-laan en Shijo-straat. Ook Markt van Nishiki en Gion Corner liggen op 10 minuten wandelen. Station Kawaramachi en Station Gion-shijo liggen op 5 minuten wandelen.