Hotel Okunakayama Kogen

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 2
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Okunakayama Kogen ligt in Ichinohe. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Ishigaminooka en Matsuo-mijnmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kinderbos Iwate en Hachimantai Aspie Terrein Observatorium. Bekijk onze reisgids voor Ichinohe
Kaart
662-1 Nishitago, Okunakayama, Ichinohemachi, Ichinohe, Iwate Prefecture, 028-5134

In de buurt

  • Een skiër op een besneeuwde berghelling, met een heldere lucht en een met sneeuw bedekte bergtop op de achtergrond.
    Wintersportplaats Appi Kogen
    41 min. rijden - 43.0 km
  • Kinderbos Iwate
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Panorama-skigebied
    48 min. rijden - 47.4 km
  • Shimokura-skigebied
    49 min. rijden - 49.5 km
  • Kindaichi Onsen
    61 min. rijden - 49.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Hachinohe Ninohe - 30 min. rijden

Restaurants

  • YUKI AKARI
    3 min. wandelen
  • 立花食堂
    6 min. rijden
  • 七時雨山荘
    15 min. rijden
  • カフェ里やま
    6 min. rijden
  • 結カフェ
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Okunakayama Kogen

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel Okunakayama Kogen heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hotel Okunakayama Kogen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Okunakayama Kogen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Okunakayama Kogen?

Dit hotel in Ichinohe ligt op 1,4 km van Kinderbos Iwate en op 17,4 km van Museum Ishigaminooka. Ook Fudo-waterval en Gozaishonuma Akanuma liggen op 32 km afstand.