Villa Beachside
Hotel met een volledig uitgeruste spa en een bar/lounge in Eckernförde
Fotogalerie voor Villa Beachside





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Economy tweepersoonskamer laden

Economy tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Een privébadkamer
Een kluis
Dagelijkse huishoudservice
Gratis internationale gesprekken
Luiertafel
Een hoge kinderstoel
Een reisbedje
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer laden

Standaard tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Een privébadkamer
Een kluis
Dagelijkse huishoudservice
Gratis internationale gesprekken
Luiertafel
Een hoge kinderstoel
Een reisbedje
Alle foto's voor Comfort tweepersoonskamer laden

Comfort tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Een privébadkamer
Een kluis
Dagelijkse huishoudservice
Gratis internationale gesprekken
Luiertafel
Een hoge kinderstoel
Een reisbedje
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Berliner Str. 71-73, Eckernfoerde, SH, 24340
Over deze accommodatie
Villa Beachside
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Seelust
Hotel Seelust
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 147 beoordelingen
De prijs is € 205
inclusief belastingen en toeslagen
26 nov - 27 nov
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 16 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 15 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 13 voor volwassenen en EUR 7.5 voor kinderen
- Borgsom voor huisdieren: EUR 100 per verblijf
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Beachside Hotel
Villa Beachside Eckernfoerde
Villa Beachside Hotel Eckernfoerde




