Karori Quaint House
Fotogalerie voor Karori Quaint House





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

294 Fukuwara, Chizucho, Chizu, Tottori Prefecture, 689-1425
In de buurt
- Hyonosen-Ushiroyama-Nagisan Quasi-Nationaal Park7 min. rijden - 3.1 km
- Road Station Awaku Land12 min. rijden - 7.3 km
- Woning van Ishitani15 min. rijden - 11.2 km
- Toeristeninformatiecentrum van Chizu-cho18 min. rijden - 12.2 km
- Skigebied Chikusa-hooglanden30 min. rijden - 14.7 km
Lokaal vervoer
- Station Hirafuku - 24 min. rijden
- Tottori (TTJ) - 55 min. rijden
Restaurants
- 常盤堂13 min. rijden
- 楽之13 min. rijden
- こだぬき亭12 min. rijden
- Base 101% -Nishiawakura-12 min. rijden
- 茶房夢屋13 min. rijden
Over deze accommodatie
Karori Quaint House
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.