Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Internet is available. Internet is free.
Parking is available. Fee May Apply.
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 56
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Pet friendly. $56.25 per night per pet.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 56
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
503911
Over deze buurt
dit appartement ligt in Champion. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Statue of Jackson the Elephant en Duncan House at Polymath Park Resort. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Seven Springs Mountain Resort en Seven Springs Golf Course. Alpine Slide en Living Treasures Animal Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals skiën en snowboarden. Bekijk onze reisgids voor Champion
Latrobe, Pennsylvania (LBE-Arnold Palmer Regional) - 50 min. rijden
Restaurants
Foggy Goggle
1 min. wandelen
Silver Horse Coffee
19 min. rijden
Glades Pike Winery
22 min. rijden
Oakhurst Grille & Event Center
23 min. rijden
Helen's Restaurant
Veelgestelde vragen
Beschikt NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 362, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 56. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out?
Dit appartement ligt in de bergen bij Champion en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 3 km afstand van Seven Springs Mountain Resort, Alpine Slide en Seven Springs Golf Course. Ook Laurel Ridge State Park en Laurel Hill State Park liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over NEW! Seven Springs Sunridge 1 BR Condo, Ski-In/Out
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.